reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Dzieki dziewczyny za dobre słowa, dopiero od rana pozyczylam ladowarke od polozmnej.
Trafilam do szpitala z regularnymi skurczami co 3-4minuty, potem zrobily sie co pół godziny I w końcu odpuscily koło polnocy.
Ide dzis do domu po Usg.
Wreszcie sie dowiedzialam ze bedzie dziewczynka, Lily, Lily Aleksandra.
Zbadali mi chyba wszystko co mogli, szyjka twarda I zamknieta, wymazy, krew I mocz czysciutkie.

Super, że minęło. Masz jakieś leki na to? Może to były Braxtony, macica sobie ćwiczyła przed porodem. Moja ćwiczy już od 18 tygodnia, fatalne uczucie i strach za każdym razem ale przez 10 tygodni częstych skurczów szyjka ani drgnęła, więc i u Ciebie będzie ok :) śliczne imię :)
 
reklama
@BubblesGirl dziękuję mam nadzieję że do dwóch tygodni przeniesiemy się do nowej sypialni:biggrin2:

Wyobraźcie sobie, że dziś spotkały mnie dwie miłe sytuacje w związku z ciążą. Byłam w jednym sklepie i stałam w kolejce do kasy, a Pani z innej kolejki podeszła do mnie czy nie chciałabym stanąć przed nią, bo widzi że jestem w ciąży. To aż tak widać???:szok::D

Znowu w drugim stanęłam w kolejce w której pierwszeństwo mają kobiety w ciąży, przede mną stały 4 osoby i choć widziały mój stan to olały mnie całkowicie, ale miła Pani kasjerka zawołała, że zaprasza i że to jest kasa właśnie dla mnie i następnym razem mam wchodzić bez kolejki.:-D Z tym, że ja jestem raczej z tych nienachalnych i takie afiszowanie się z brzuszkiem nie leży w mojej naturze, szczególnie że nie czuję się jakoś beznadziejnie. Ale przyznam, że było to bardzo miłe.:biggrin2:
 
@iryski ja też za pierwszym razem kupiłam taki duży kombinezonik i byliśmy w szoku przy wychodzeniu ze szpitala. Nóżki nawet za bardzo nie dosięgały do nogawek :laugh2: ale dzidziuś szybko rósł i w sumie od stycznia kiedy się urodził do marca kombinezon spełnił swoją funkcję, bo pewnie gdybyśmy kupili mniejszy szybko by z niego wyrósł.
 
Modę wprawdzie wymińiec, ale sporo z tym zachodu. Poza tym to cena jest atrakcyjna i zostały ostatnie sztuki. Nie chciałabym zostać z niczym, a akurat ten mi się bardzo podoba. Dziekuje @Prymulka . Tak tez do tego podejdę. Na szczęście w opcji ze śpiworkiem można cześć podwinać . A na przyszłość będę się Was słuchać ☺️
 
Super, że minęło. Masz jakieś leki na to? Może to były Braxtony, macica sobie ćwiczyła przed porodem. Moja ćwiczy już od 18 tygodnia, fatalne uczucie i strach za każdym razem ale przez 10 tygodni częstych skurczów szyjka ani drgnęła, więc i u Ciebie będzie ok :) śliczne imię :)
Byly mocniejsze.niz braxton hicksy bo wychodzily na maszynie a jak dzisiaj mialm braxtona hicksa to wykres nawet mie drgnal.
Znalazly sie ciuszki!! Musze pozmniejszac zdjecia I wrzuce na watek wyprawkowy.
 
Byly mocniejsze.niz braxton hicksy bo wychodzily na maszynie a jak dzisiaj mialm braxtona hicksa to wykres nawet mie drgnal.
Znalazly sie ciuszki!! Musze pozmniejszac zdjecia I wrzuce na watek wyprawkowy.

Mój gin powiedział mi ostatnio, że robienie ktg w 27 tc mija się z celem, bo to nie jest wykrywacz porodu, a siła skurczu w dużej mierze zależy od tego jak mocno są zapięte pasy :oo: i że może mi zrobić ktg tak, że nic nie wyjdzie i tak, że wyjdą skurcze :oo:ściemniał jak zwykle.
Ech... te małe miejscowości :confused2: sprzęt marny, leczenie rutynowe i zero jakiejkolwiek empatii...
 
@aniay Trzymaj sie mocno, dobrze ze pojechalas to Cie sprawdza.

Ja jakos tak spokojnie te ciaze znosze.Wieczorem czasem mam skurcze i jak za duzo laze to kregoslup w ledziwiach pobolewa. Ale to i bez ciazy tak bywalo.
Zadnej zgagi, hemoroidow,uciskow, dusznosci... Az sie przechwalic boje.

W ogole pani w przedszkolu mnie zirytowala bardzo, bo... mam dac synkowi czarna koszulke w jakis dzien, bo oni beda protestowac (chyba przeciwko reformie oswiaty) ale powiedzialam, ze nie zycze sobie mieszania mojego dziecka w jakiekolwiek akcje polityczne.
Moge zbierac zoledzie i szyszki dla lesnych zwierzat,karme do schroniska i stare koce dac, ale od polityki chce byc jak najdalej.

Ja karmilam kp synka b. Dlugo. Planowalam do pol rokua wyszlo duzo dluzej, ale powiem Wam, ze nie zaluje choc poczatki bywaly rozne. Ale mysle,ze duza role odgrywa nasze nastawienie. Mam nadzieje, ze i tego brzdaca odkarmie :)
 
reklama
@iryski
A kombinezonem sie nie martw. To Twoja pierwsza dzidzia?
Moj synek mial kombinezon na 52 i... urodzil sie 59cm dlugi i od razu mial 62 a potem 68( w tym chyba z 2 mies ponosil) a nim zima sie skonczyla to mial... 74 :)
Taki sie urodzil, ze wiejszosc spioszkow konczyla mu sie w kroku wiec teraz nie szaleje z malymi rozmiarami. Bo cos czuje, ze znow bedemiala dlugonogie dziecko. Az sie polozne smialy, ze jakby nie siurak to miakby zadatki na modelke
 
Do góry