reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

hej dziewczyny weekendowo!
u nas bylo intensywnie, duzo gosci i znajomych, milo, ale milo tez teraz odpoczac w ciaszy i spokoju : )
na kolacje racuchy, potem serial. a jak pisalyscie o ciescie marchew. to sie rozmarzylam bo tez uwielbiam!
ostatnie 1,5 tyg zostalo mi w pracy. nie wierze : )
 
reklama
Znajdz na forum liste styczniowych mamus I sie dopisz do watku to cie wciagne na liste.
Co do zamknietego to jest to decyzja ogolu dziewczyn, jak Cie poznamy to dodamy :)
Dodałam się do grupy styczniowe mamusie 2017.. podałam dane ale nie jestem pewna czy to ta lista ;) hehe najwyżej wyląduje w innej grupie
 
@Slivka
A jak masz diete? Ja jestem bezglutenowatez nie mam lekko. A ze zwracalam wiekszosc rzeczy niemalze do 6mies to pol roku pilam wode soki jadlam glownie warzywa i owoce. Na surowo i gotowane na parze. Teraz to juz nawet czekoladke sobie zrem :)

W pierwszej ciazy wcinalam wszystko a teraz jest tak zupelnie imaczej niz wtedy, ze az sie dziwie sama
 
Wrocilam. Wykonczona po targach dzieciowych ale zadowolona.(bylam tak zmeczona ze w drodze powrotnej nawet mojemu nie marudzilam I kjak pomylil droge to tez sie nie przejelam)
Mam dwie butelki za free i mnóstwo probek (na szczescie johnsona nie bylo)
Kupiłam zestaw kosmetyków dla maluszka w super cenie I to takich kosmetyków z gornej polki, bez sls, parabenow I innych swinstw I jeszcze probki dorzucili.

Tak sie zastanawiam bo chce karmić piersia to chyba zestaw butelkowy z wypazarka kupie jak już nie bede miala wyboru a jak cos to w medele zainwestuje I bede sciagac.
 
@Slivka ja tez pierwszy raz w ciąży.
@ Shaer a te cycki murzynki to jakie ciasto? Ja właśnie miałam fazę warzywno - owocowa i wtręt do słodyczy, choć zawsze byłam bardzo slodkozerna. A teraz powoli wraca chęć na coś słodkiego.
Dziś taka pogoda, ze nic się nie chce. Ja właśnie wczoraj odkryłam instaserialomilosci mamygineg i czytałam namiętnie. Wciąga i zdecydowanie wywołuje uśmiech. Polecam zwłaszcza mamom, które są zmuszone do ograniczenia aktywności.
 
@aniay ja wlasnie od mamy przywiozlam karton butelek zabawek itd. Butelki mam 4 ani razu nie uzyte... tylko smoki wymienic umyc i beda jak nowe.
Starszak nie uzywal butelek a smoka dogebnego tylko 3 mies i zdecydowanienie odrzucal. Krzyczal starsznie i protestowal. Laktatora nie mam i nie kupuje, uprzednio sie nie przydal,a teraz jak bedzie potrzeba wysle chlopa do apteki.

Moj maz dzis grzeczny, kochany, jutro zaprowadzi malego do pkola. Sam z siebie. A ja zauwazylam, ze mi botki przeciekaja...

@katem86 chcesz fotke psa tu czy na bazarku? Mam taka wieczorna niezbyt ladna ale moge wrzucic a za dnia zrobie lepsza
 
reklama
Do góry