reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@Gosia_lk dzięki :) to jest piękny termin ;) ciasto marchewkowe uwielbiam w zeszłym roku zrobiłam na święta zamiast sernika żeby chociaż trochę było dietetycznie ;) z marchewkowych przepisów uwielbiam tez zupę krem marchewkowa rozgrzewająca na ostro świetna na te porę
 
reklama
Hej dziewczyny! Czy jest jakaś lista terminów na którą można się wpisać? Na jakich zasadach można dołączyć do zamkniętego forum?
 
Hej dziewczyny! Czy jest jakaś lista terminów na którą można się wpisać? Na jakich zasadach można dołączyć do zamkniętego forum?
Znajdz na forum liste styczniowych mamus I sie dopisz do watku to cie wciagne na liste.
Co do zamknietego to jest to decyzja ogolu dziewczyn, jak Cie poznamy to dodamy :)
 
Poczytałam przepisy i mam smuteczek o_O bo ja nie dość że nic nie mogę upiec leżąc to jeszcze nic nie mogę zjeść na moich dietach... Ech synuś dla Ciebie to wszystko :)

Czytam Was, czytam i dostrzegam, że chyba tylko ja tu jestem pierwszy raz w ciąży?
 
Poczytałam przepisy i mam smuteczek o_O bo ja nie dość że nic nie mogę upiec leżąc to jeszcze nic nie mogę zjeść na moich dietach... Ech synuś dla Ciebie to wszystko :)

Czytam Was, czytam i dostrzegam, że chyba tylko ja tu jestem pierwszy raz w ciąży?
A wcale nie prawda bo ja, marcje, idealka i Marlena czekamy na pierwszego bobaska. Plus dodatkowo kilka mam rzadko sie udzielających :)
 
reklama
Do góry