reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@apap powiem Ci że oczekiwanie na wyniki biopsji to był koszmar ale na szczęście kamień z serca
@MartynaM kiedyś przypadkiem zobaczyłam film jak powstają parówki i mam ich dość na najbliższe kilkadziesiąt lat;) my kupowaliśmy i nadal czasem kupujemy małemu kabanosy drobiowe z Konspolu. Do kupienia w biedronce. Jak na kabanosy mają całkiem fajny skład i smakują dobrze na ciepło i na zimno.
@aniay mieszkam w Polsce ale przed każdą wizytą w gabinecie u lekarza mam spotkanie z położną, która mnie waży, mierzy ciśnienie, pyta o ogólne samopoczucie i ewentualne dolegliwości.
 
reklama
@idealka musiałabym poszukać jakichś zajęć ale u mnie kiepsko z czasem. W poprzedniej ciąży byłam jednak bardziej aktywna, codziennie jeździłam na orbitreku i byłam troszkę młodsza.:-D więc wydaje mi się że dolegliwości związane z rwą były mniej uciążliwe. A teraz przy moim małym urwisie mam aerobik bez muzyki niemalże 24h/dobę;) Czasem muszę go jeszcze podnieść i nie ma się kiedy położyć, bo od razu woła "mamo wstawaj". Muszę się zmóc i wyjąć orbitreka z otchłani piwnicznych i ruszyć cztery litery i pewnie będzie o niebo lepiej.
 
Mój przepis na marchewkowe :składniki suche tj. Szklanka mąki, 3/4 szklanki cukru 1 łyżeczka proszku do pieczenia 1.5 łyżeczki sody szczypta soli przyprawa do piernika 2 łyżki i płaska łyżka kakao.skladniki mokre 3 jajka wymieszać z 2/3 szkl. Oleju. Mokre zmieszać z suchym dodać 1.5 szkl marchewki ja dodaje opcjonalnie do tego albo jabłko albo ananasa z puszki plus orzechy włoskie. Pięć 45 min 180 stopni. Po ostygnieciu wierzch smaruje serkiem naturalnym np ostrowia wymieszane z cukrem pudrem i posypuje wiorkami kokosowymi

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko zgłodniałam
Zjadłabym to ciasto marchewkowe
Robiłam je jakis czas temu ale jakby ktoś mi teraz podłożył pod nos to bym sie rzuciła jak wygłodniały wilk
Mniam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry