reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
A u nas laktator się przydał :) przy nawale (miałam okropny brrr), do rozkręcenia laktacji jak nagle miałam mały przestój w czwartym miesiącu i do ściągania pokarmu na czarną godzinę. Także polecam i na pewno elektryczny bo połowy pracy mniej ;)
butelki też nam się przydały. Włączyłam je chyba po trzecim miesiącu by nie zakłócić karmienia piersią a dzięki temu jedno karmienie w ciągu dnia przejął mąż a ja mogłam wyjść z domu :) nie miałam sterylizatora - mylam w zmywarce...
 
Hej dziewczyny,

My dzisiaj byliśmy na zakupach. W sumie sobie nic nie kupiłam. Ale moj m do pracy potrzebował (tzn on twierdzi, że nic mu nie potrzeba, ale mnie bierze cho...ra jak non stop w tych samych ciuchach). Starszak dostał buty zimowe i samochodzik. Miałam cos młodej w Smyku kupić, bo -20% było na kupon, ale myślałam o zakupach on-line. A tam nie było śpiworka :-(. Ale po tej akcji na smyk.com co było -50% a dostać się nie można było na stronę, jeszcze do dzisiaj do północy można się zgłosić, że nie można było skorzystać z tej promocji a oni myślą nad przygotowaniem jakiejś akcji lub coś w tym stylu. Więc wysłałam zgłoszenie. Zobaczymy co wymyślą.

Miłego wieczoru
 
reklama
Pregna plus, sorbifer (przepisane przez lekarza krwiotworczo) i witamina C by żelazo się lepiej wchłanialo. Dziewczyny czy wierzycie bądź macie zdanie na temat tego czy dziecko pod wpływem witamin rodzi się większe? Bo ostatnio usłyszałam taki przesąd. .. mam nadzieję że to nieprawda :)
 
Do góry