reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Dziewczyny sushi to trawa ryż i ryba wiec jak moze nie byc wegetariańskie? O co wam chodzi z tym sushi bo oryginalne sushi jest z ryba a to chyba nie mięso :)

Chodzi o to, że surowa ryba nie jest poddawana obróbce termicznej i może zawierać dużo szkodliwych substancji które przechodząc przez łożysko szkodzą dzidzi. Dlatego najlepiej sięgać po sushi z pieczoną rybką.
 
A no to to wiem ze moze byc listerioza w surowej rybie i wtedy bez ryby ale to nie to samo:) jeszcze pieczona wchodzi w grę tak jak piszecie. Ja tez uwielbiam sushi ale teraz sie ograniczam :(
 
A no to to wiem ze moze byc listerioza w surowej rybie i wtedy bez ryby ale to nie to samo:) jeszcze pieczona wchodzi w grę tak jak piszecie. Ja tez uwielbiam sushi ale teraz sie ograniczam :(

Ostatnio widziałam reportaż, w którym pokazywali hodowlę łososia norweskiego. Ilość antybiotyków i innego dziadostwa, którym faszeruje się te ryby przyprawia o zawrót głowy.
 
Jest wegetariańskie sushi, bez ryby. Ale to nie to...

Mnie mąż przywiózł po pracy kebab, a mnie coś nudzi bardzo ... A tak się cieszyłam na ten wieczór... [emoji20]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A my już wyspani ,ostatnie pare dni do tyłu spałam jak suseł a dziś całą noc sie wierciłam.Ja osobiście susi nielubie wole moje kochane śledzie w occie mniam uwielbiam .Dzieki za rade co do mojej krosty jeszcze jest taka malutka ale jak mocno nacisłam to krew z ropą wyleciała wiec jest ok .
Co do przytulania to u mnie tak normalnie szału niema ale my to takimi etapami mamy długo nic a potem ze 2 razy dziennie by mogło być.
Dziś dzien chłopca prezenty do szkoły zaniose i z koleżanką w miasto idziemy zrobie prezemt mojemu mężowi kupie sobie coś fajnego ubiore sie w to i pujde do kosmetyczki umaluje pazurki zrobie makijaż i obiad wczorajszy mi został wiec sie napewno ucieszy .A jak nie to ja się będę cieszyć.On kiedyś na jakąś impreze kupił mi 0,5 litra choć ja nielubie wódki wiec sam ją wypił ,to teraz ja mu zrobie podobny prezent.:-D:rofl:
 
Witam się po nieobecności.

Kochane nie wiem kiedy nadrobię tyle naskrobalyscie.

Widziałam, ze były wizyty wiec gratuluje a za wszystkie dzisiejsze jeżeli są trzymam kciuki.

Ja umówiłam się prywatnie na przebadnie od a do z [emoji23] idę 6.10 także trzymajcie kciuki.

Mój synuś mało aktywny ale tłumacze to sobie tym, ze jestem w ciągłym biegu :/ w uk jednak leżałam bo nie miałam co robić.

Leci wam siara ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się po nieobecności.

Kochane nie wiem kiedy nadrobię tyle naskrobalyscie.

Widziałam, ze były wizyty wiec gratuluje a za wszystkie dzisiejsze jeżeli są trzymam kciuki.

Ja umówiłam się prywatnie na przebadnie od a do z [emoji23] idę 6.10 także trzymajcie kciuki.

Mój synuś mało aktywny ale tłumacze to sobie tym, ze jestem w ciągłym biegu :/ w uk jednak leżałam bo nie miałam co robić.

Leci wam siara ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj @kolorowaMama w Polsce... Tak leci mi siara od jakiegos 25 tygodnia ciazy... A za wizyte oczywiscie trzymam kciuki mocno zacisniete...
 
Do góry