reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Kolorowa, jak odczucia spowrotem w Polsce?

Martynka,zęby to koszmar... mojemu całe szczęście szybko zaczęły miał 4 miesiące,czyli dużo bólu przespal po prostu. Ale potem wybił sobie górną jedynkę i ile stomatologów przeszliśmy, ile łez wyplakalam... Nie chcą się podejmować leczenia tak małych dzieci,ani prywatnie,ani panstwowo,a obdzwonilam całe miasto.
Teraz już jest dobrze,modlę się tylko,by pewnego dnia zobaczyć stałą jedynkę, do boję się,czy nie usunęli mu zalążka zęba stałego.

Ja miałam noc koszmarną... Ból żołądka był nie do zniesienia... nudności, biegunka... żadnych leków oczywiście. Trochę coli się napilam,żeby chociaż nie nudziło... I tak pół nocy. Maleństwo ułożyło się w poprzek i kopało mnie po obu bokach jednocześnie... O trzeciej przyszedł synek,położyłam gorzej spowrotem... pobudka po 6, bo już przeżywa,ze idzie do przedszkola (ale już nie płacze przynajmniej ). Teraz pije miętę i boję się zjeść cokolwiek.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja jakos usnac nie mogę, chyba z nerwów, dziecko miało isc jutro do przedszkola
A wracam z pracy Maz mi mówi ze na palcu i pod paznokciem chyba wyskoczyło Jej na kształt opryszczki, musiała przenieść, jakndotykala ust, a tyle pilnowałem, mówiłam ;(((((
Pytam posmarowałes, zakleiles plastrem nie
Qufa mać
Ech martwię sie czy to nie przejdzie gdzies dalej, dzis oczy tarła wiec nie wiem czy od włosów czy cos poszło na oczy,
A w pracy wymiękam
Powoli juz mam ochotę zrezygnowac, nie ogarniam ani domu nic
Tylko frustruje sie i rycze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się poranne już po śniadaniu. Mój synus zrobił mi dziś niespodziankę wstał wcześniej i zrobił mi śniadanko. Bułkę z pasztecikiem i szynka. [emoji7]po czym zapytał czy z okazji dnia chłopakami kupie mu zabawkę. ...cwaniaczek kochany mój.
Noc nawet znosna -nos mniej zapchany może odpuszcza. Za to brzuch wczoraj mi się spinal i wspomagalam się magnezem.
Kolorowa jak w polandzie?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry.
Dzis ostatni dzien u tesciow i na weekend ruszamy do Krakowa. Dobrze ze synek sie tak latwo dostosowuje do nowych miejsc.

Happy, wegetarianie nie jedza zwierzat, a ryby to tez zwierzeta :)
Shariotka, Happy to samo niestety dotyczy pstragow, kurczakow i swinek. Antybiotyki, sterydy, pasze gmo...
Nutka, haha super patent z prezentem :D
Kolorowa, mi jeszcze nie leci.
Marlena, mi w 1 ciazy nie leciala w ogole. Dopiero po porodzie.

W kwestii sushi, moj P jest milosnikiem. Jesli tez macie chlopow - milosnikow sushi, to dobrym pomyslem na prezent jest kupic zestaw do robienia suschi. Ja taki mojemu kupilam pod choinke, o jak sie cieszyl :D potem non stop jedlismy sushi na kolacje ;) Mozna kupic dzikiego lososia atlantyckiego, podotowac lub podpiec, do tego papryka, awokado i jest pyszne sushi. A ile zabawy przy zawijaniu :)
 
Dzień dobry :)
Nic koszmarna brzuch mnie bolał i plecy myślałam ze mnie szlak trafi. Nie wygodny ten brzuch jest do spania. Wczoraj zrobiłam pieszo duzo km ale szlam powoli i robiłam sobie przerwy na ławce s mimo to potem brzuch był zmęczony. Nie wiem jak wy do tych prac jeździcie szacun naprawde, a te stojąco chodzące prace to juz wogole nie wiem jak dajecie rade. Ja chyba cienki Bolek jestem w ciazy.
@marlena:) ty miałaś wypoczywać a nie po sklepach latach. Wez sobie odpuść na kolka dni bo za dwa tygodnie masz wesele i bedziesz musiała byc aktywna wiec poodpoczywaj trochę teraz póki mozesz nie ma żartów.
Mi troszke leci siara od dwoch tygodni.
Ja zawsze myslalam ze wegetarianie jedzą rybki :)
Milego dnia.
Sa jakies wizytujące? Jesli tak trzymam kciuki :)
 
Dzień dobry .
@marlena:) u mnie było podobnie jak u dziewczyn w pierwszej ciąży, nawet przed samym porodem nic mi nie leciało, a zaraz po pojawiła się siara. Teraz też nie mam.
@kamisia1101 sprytnie Cię podszedł Twój synek:-D
@DAnutka mam nadzieję, że lepiej już z Twoim samopoczuciem.
Dziewczyny pracujące nie dziwię się, że nie mamcie już siły. Mam nadzieję, że z pracą poukłada Wam się tak, żebyście mogły sobie wkrótce odpocząć. Co jak co, ale jesteście już w zaawansowanej ciąży.
Ja jestem sushiżercą i teraz właśnie ratuję się krewetką w tempurze i grillowanymi rybami:-) :).
jutro mój M wyjeżdża na 10 dni do Szwecji. Co roku robią sobie z kolegami takie męskie wypady. Dobra sprawa, bo zatęsknimy za sobą. No i my z Antkiem mamy też wtedy taki czas tylko dla siebie. Także przez następne dni będę taką słomianą wdową. A dziś muszę zrobić hurtowe ilości fasolki po bretońsku i granoli :).
 
Ostatnia edycja:
Marlena uwazam tak jak HappyBabyMama zebys byla ostrozna szyjka poszla ci o 1cm... to niema zartow..bo moze sie dalej skracac..
Niechce cie kochana straszyc a jedynie zebys uwazala...tym bardziej za chwile masz slub to tez bedziesz musiala byc aktywna! Wypoczywaj;)

Gato meski wypad;) pewnie to dobre jest.

Ja juz mam niewidzialam miesiac i raczej zapowiada sie ze poleci kolejny miesiac...moze sie zobaczymy po 2 miesiacach...to dopiero rozlaka...ehhh

HappyBabyMama no i niestety brzuch bedzie z kazdym tyg. Bardziej przeszkadzal:/:/ koncowka najgorsza...
 
reklama
@HappyBabyMama i @julia0903 wiem że miałam nie chodzic ale wyobrazcie sobie ze puszczacie samego faceta na zakupy ... moj M nie mial jeszcze butów do garniaka a gustu to onn wgl nie ma wiec kupil by brzydkie dlatego musialam z nim pochodzic.. no i oczywiscie cos do jedzenia tez trzeba było kupic.
Dzisiaj odpoczywam pozniej troche pocwiczymy pierwszy taniec nie bede sie przemeczac na razie moj kochaniutki lata i robi za mnie :D
 
Do góry