reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Anula0000 caly czas tylko plackiem lezysz, powiem Tobie ze na poczatku ciezko bylo mi sie pogodzic z ta sytuacja ale powiem Tobie ze wlasnie mija 5 tyg. Jak 3/4 wypoczywam...
Damy rade[emoji4]

Andziulka gratuluje;) kolejny chlopak do kolekcji;)
Ciekawe ile dziewczynek mamy tu i ile chlopcow;)
Ja tez jestem na etapie wyprzedazy rzeczy po corce;)

Aniay moze warto uzupelnic tabelke? Czy niemasz czasu na ogarniecie tego?
 
reklama
Czoperka ważne co Ci lekarz wpisał w L4 jeśli B to masz 100%. A jeśli chodzi o okres wyczekiwania na kaskę z ZUS to ja nic nie wiem żeby miało znaczenie od jakiego lekarza jest. Co prawda ja jestem bardziej podatkowiec niz kadrowiec ale tyle ile wiem to tak właśnie jest :)
Andziulka gratuluje chłopczyka :)
No włąśnie ciekawe ile dziewczynek ile chłopców. Podliczymy jak juz wszytskie bedziecie znały płec :)
Anula i Nutka dawno was nie było, tęskniłyśmy :) Anula biedactwo leżeć musisz. A jak z tym passerem wiesz juz co i jak?
Brzusio co sie nie odzywasz glukoza Cię załatwiła? ;)
Ja umyłam okna ale tylko 1/2 bo juz nie mam siły więcej. Zostawie na jutro. A jeszcze prasowanie mam w planach bo wczoraj w koncu czasu mi brakło.
Czoperka Mamusiatoja kurcze takie pyszności robicie że aż zgłodniałam od czytania. Idę coś wszamać :)
Aha mam głupie pytanie : od którego tygodnia liczy się 6 miesiąc ciąży?
 
Dziewczyny przeżyłam!:)chociaż powiem Wam że przez pierwsze pół godziny miałam straszny kryzys myślałam ze zwymiotuje i będzie po badaniu.az mnie poty oblaly brr... ale miałam wode i troche popijalam choc duzo nie wolno.najpierw pobierają z palca później z żyly przed glukoza,następnie pije sie glukoze(pamiętajcie żeby robic bardzo male łyki bo więcej na raz to juz ciągnie:)i czeka sie godzinę pobierają krew i później znów za godzinę.takze co najmniej 2 godz.trzeba zarezerwować nie wolno chodzić tylko siedzieć.Dacie rade:)ja sie bardzo balam bo jak robiłam 5 lat temu to zwymiotowalam:(
 
julia0903 Ty chyba podrzucałaś niedawno przepis na nalewkę imbirową?nie mogę znaleźć posta a jestem gapa i nie spisałam:)jakbyś była tak miła i jeszcze raz napisala????:)
 
Grat
Witajcie melduje się po wizycie . Płeć już znana chłopak widziałam na 100 %. I mogę w końcu to powiedzieć że właśnie synka chciałam . 0.5 kg szczęścia. Od jutra biorę się za porządki i będę wystawiać rzeczy po córeczce bo czekają mnie mega zakupy.
To gratulacje wymarzonego synusia:)wrzucaj rzeczy na bazarek:)
 
Witam Wszystkie Styczniowe Przyszłe Mamy

jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Ciąża oraz jej wpływ na organizm kobiety było dla mnie zawsze wielką pasją, także z powodów prywatnych. W związku ze swoimi zainteresowaniami postanowiłam właśnie taki temat wybrać do swojej pracy magisterskiej. Byłabym wdzięczna każdej z Pań, która wypełniłaby moją ankietę. Jest ona anonimowa, a wyniki posłużą jedynie do mojej pracy magisterskiej. Zawiera jedynie 22 krótkie pytania, a jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 3-4 minuty. Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie

Link do: Ankieta dotycząca oceny dolegliwości występujących u kobiet w okresie ciąży
 
Czoperka ważne co Ci lekarz wpisał w L4 jeśli B to masz 100%. A jeśli chodzi o okres wyczekiwania na kaskę z ZUS to ja nic nie wiem żeby miało znaczenie od jakiego lekarza jest. Co prawda ja jestem bardziej podatkowiec niz kadrowiec ale tyle ile wiem to tak właśnie jest :)
Andziulka gratuluje chłopczyka :)
No włąśnie ciekawe ile dziewczynek ile chłopców. Podliczymy jak juz wszytskie bedziecie znały płec :)
Anula i Nutka dawno was nie było, tęskniłyśmy :) Anula biedactwo leżeć musisz. A jak z tym passerem wiesz juz co i jak?
Brzusio co sie nie odzywasz glukoza Cię załatwiła? ;)
Ja umyłam okna ale tylko 1/2 bo juz nie mam siły więcej. Zostawie na jutro. A jeszcze prasowanie mam w planach bo wczoraj w koncu czasu mi brakło.
Czoperka Mamusiatoja kurcze takie pyszności robicie że aż zgłodniałam od czytania. Idę coś wszamać :)
Aha mam głupie pytanie : od którego tygodnia liczy się 6 miesiąc ciąży?

@HappyBabyMama Pessar to ja juz mam od czwartku i musielismy sie polubic... No coz leze, leze, bo jak probuje chodzic to mnie mega ciagnie wszystko na dole... W sumie to nie jest zbyt wygodny wynalazek, ale mus to mus i takie troche poczucie bezpieczenstwa mi daje...
 
reklama
@Czoperka synek i spodenki pierwsza klasa.
Przepisy z jadłonomii czy innego źródła?

Ja tak sobie myślę o gotowaniu smakowitości na l4. Ostatnio miałam zapędy i duże plany na pieczenie i nie wyszło. Ciekawę jak będzie tym razem ;-)

@brzusio - ja podawałam przepis na nalewkę imbirową, nie pamiętam czy była alternatywna od dziewczyn. Za chwilę znajdę. Nie wiem czy sama nie muszę zrobić bo coś niewyraźnie się czuję :-(
 
Do góry