reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Składniki:
ok. 5 cm korzeń imbiru
1 cytryna
4 łyżki miodu
łyżeczka cukru
1,5 szklanki wrzącej wody

Imbir obrać cieniutko, pokroić w plastry. Cytrynę sparzyć, z połowy wycisnąć sok, a drugą połowę pokroić na plasterki. W rondelku umieścić połowę pokrojonego imbiru i plastry cytryny. Zalać 0,5 szkl. wrzątku, dodać łyżeczkę cukru, gotować ok. 5 minut. Pozostały imbir umieścić w słoiku, dodać sok z połowy cytryny. Zalać 1 szkl. wrzątku, przykryć, aby się "zaparzył". Dodać do niego odcedzony wywar z gotowanego imbiru i cytryny. Odstawić do ostygnięcia, dopiero wtedy dodać miód, by nie stracił on swoich właściwości zdrowotnych. Przechowywać w zakręconym słoiku w lodówce przez max. 2 tygodnie
 
reklama
Składniki:
ok. 5 cm korzeń imbiru
1 cytryna
4 łyżki miodu
łyżeczka cukru
1,5 szklanki wrzącej wody

Imbir obrać cieniutko, pokroić w plastry. Cytrynę sparzyć, z połowy wycisnąć sok, a drugą połowę pokroić na plasterki. W rondelku umieścić połowę pokrojonego imbiru i plastry cytryny. Zalać 0,5 szkl. wrzątku, dodać łyżeczkę cukru, gotować ok. 5 minut. Pozostały imbir umieścić w słoiku, dodać sok z połowy cytryny. Zalać 1 szkl. wrzątku, przykryć, aby się "zaparzył". Dodać do niego odcedzony wywar z gotowanego imbiru i cytryny. Odstawić do ostygnięcia, dopiero wtedy dodać miód, by nie stracił on swoich właściwości zdrowotnych. Przechowywać w zakręconym słoiku w lodówce przez max. 2 tygodnie
O sorki to Ty wrzucałaś:)Dzieki kochana:)
 
Co do apetytu to bym nic mogła nie jeść tylko sniadanie i zachcianek to ja niemam żadnych.
A koleżanka urodziła synka Stasia jest wszystko z nimi ok.HappyBabyMama ja mam 23 tydzień i dziś zaczynam 6 miesiąc

Dokładnie,ja też tak liczę.Więc mi został jeszcze tydzień.Mój gin za to liczy mi tydz do tyłu. Czyli np on by teraz powiedział,ze mam np 21tc4d a ja już liczę ten tydz jako 22.Też tak macie?
 
O kurczę,to tylko ja taka do przodu? ;)
Bo ja uważam,ze jestem w 22 skoro ten tydzień trwa.Jak się skończy to rozpoczne 23.Ale z drugiej strony,chyba łatwiej liczyć tak jak gin i nie wprowadzać zamętu.Hmmm...
 
ja tez skonczone tygodnie licze.
Co do miesiecy ciazy to zawsze mam problem jak liczyc.

Ktoras z was wspominala o liscie... zdecydowanie do uaktualnienia. Jesli mi sie nie uda w tygodniu to przysiade do niej w weekend. tylko wpisywac sie kto dziewczynka kto chlopak :D albo jeszcze lepiej zrobie ankiete:D

ETA: https://www.babyboom.pl/forum/temat/ankieta-do-listy-chlopiec-czy-dziewczynka.80440/
Ankieta - tylko wpisujcie głosy w komentarzu bo nie wyswietla mi sie kto jak glosowal.
 
Ostatnia edycja:
Byla dzis u mnie polozna. Jej zdaniem zaczyna sie u mnie cholestaza, wiec musze isc do gina po skierowanie na badania watrobowe.
Ktoras z Was miala to moze? powazne to? Musze sie umawiac na cito, czy moge czekac do wizyty 4.10?
 
Byla dzis u mnie polozna. Jej zdaniem zaczyna sie u mnie cholestaza, wiec musze isc do gina po skierowanie na badania watrobowe.
Ktoras z Was miala to moze? powazne to? Musze sie umawiac na cito, czy moge czekac do wizyty 4.10?
O ile wiem to nie jest to poważne ale jak się oleje to może być poważne, lepiej żebyś się umówiła wcześniej, jest to coś związane z funkcjonowaniem wątroby.
 
reklama
Oj tak chciałam Was nadrobić
Ech
Dzis miałam noc z pobudkami, chyba z 5 razy i na siku; a obudziłam sie z takim bólem głowy, ze dawno takiego nie pamietam, aż wymiotowałam, nie miałam nawet czym, pogoda nam sie podpsula, iście jesienna,
Miałam isc do pracy na 5h, powiedziałam, ze przyjdę na 3h, pózniej juz ktoś bedzie to sobie poradzą, nie daje rady, musze odsapnac,
Miłego wieczora, nadrobię Was moim wieczorkiem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry