reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
maluszek ma juz ponad 800 gram?? wow! pozadna waga
ale dzieciaczki teraz juz rozwiaja sie kazde w swoim tempie a do tego jeszcze pewnie zawsze jest jakas granica bledu usg
 
Czesc dziewczyny, wieki temu tu nie zagladalam z powodu wyjazdu i teraz staram sie nadrobic[emoji4]
Obecnie 20 tydz ciazy i martwi mnie bardzo podniesiony puls. Nigdy nie spada ponizej 90 a czesto siega ponad 100 nawet do 130. Towarzysza temu dusznosci. Cisnienie w normie lub niskie. Badania ok. Czy powinnam sie martwic i czy moze to zaszkodzic maluszkowi? Czy któraś ma lub miala podobnie?
Ja ma wiecznie Powyzej 90, zazwyczaj u mnie im nizsze cisnienie tym wyzszy puls. Ja sie lecze na nadcisnienie wiec u mnie takie cuda to norma, zapytalabym lekarza, możliwe ze to nic groznego,najwazniejsze zeby wysokiego cisnienia nie miec.
 
Witam wszystkie przyszłe mamy!
Jestem studentką IVr fizjoterapi, przeprowadzam wśród przyszłych mam ankiete odnośnie występowania bólów kręgosłupa w ciąży. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie jej online. Ankieta jest anonimowa, zajmie dosłownie kilka minut. Z góry dziękuje i życzę zdrowia Wam i maluszkom! :*
Link do: OCENA CZĘSTOŚCI WYSTĘPOWANIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA U KOBIET W CIĄŻY
 
Hej ja cały czas w szpitalu. Dostałam dziś leki na dzień ale niestety nie przynoszą skutku. Cukier cały czas wysoki. Tylko na czczo mam dobry. Także jutro pewnie zwiększa mi dawkę i kolejny dzień będę leżeć.
 
Ankamaz super wiesci;)
Ale pch z tym glukometrem;)

Ola0590 w ktorym tygodniu jestes ze taka duza dzidzia?
Gratuluje dobrych wiesci;)

Askl35 kurde kochana co ty sie nameczysz z tym cukrem! Mam nadzieje ze szybko znajdziecie zloty srodek bys mogla wrocic do domku! Trzymaj sie!!!

A ja mam dzis kiepski dzien;(
Placzacy, mam dosc juz lezenia...
A rozmowa ktora slyszalam miedzy tesciami, nie pomogla:(:(
Do dupy i tyle ...
 
Dziewczyny ale upał masakra [emoji15] wczoraj kurtki poszły w ruch a dzis ponad 30st umrę chyba.
Jak u was z apetytem ? Bo ja wciąż czuje sie głodna, zjem i za pol godziny mnie ssie

@askl35 biedna nasza :( oby Szybko cos znaleźli bo przykro czytac takie wieści, cierpliwości i trzymam kciuki [emoji8]

@Ola0590 waga synusia naprawdę niezła [emoji12] silny mężczyzna rosnie ;)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Askl. ..obyś szybko mogła wrócić do domki
KolorowaMama ty mi nic nie mów ja mam wrażenie że jem non stop i niestety od kilku dni mam takie ssanie na słodkie że wyzeram nawet dziecku wafelki które kupuje mu do szkoły. Dziś poza śniadaniem i Grzeskiem w czekoladzie tuż po nim zjadłam pomidorowke pół paczki hitów i placki ziemniaczane z cukrem i śmietaną [emoji32]a waga idzie w górę w czwartek idę na wizytę na NFZ to się zważe. U mojej ginki mam wizytę 29 września jak znowu zobaczy u mnie kolejne 4 kg będzie dym[emoji22]oby mi ta krzywa cukrowa wyszła dobre bo mam wrażeniem że zamiast krwi mam lukier w żyłach [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry