reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
20160902_185350.jpg
@Shaer gratulacje udanej wizyty :*

Jestem dziewczyny po połówkowym !

Wszystko jest okey i w jak najlepszym porządku.
Jedynie tam jakas zastawka z serduszka ale to mam sie tym wgl nie przejmowac tak stwierdzil lekarz :)

Oczywiście potwierdziła się dziewczynka :) Wazy 515 g :)

Przedstawiam wam moją córeczkę :)
 

Załączniki

  • 20160902_185350.jpg
    20160902_185350.jpg
    594,1 KB · Wyświetleń: 361
Pytanie do mam w kolejnych ciazach, czy wy tez macie wrażenie ze wam dziecko zaraz "wypadnie" Jak idziecie do toalety?
Normalnie dzis przez stres dostałam pierwszych skurczy I do tego to wrażenie za każdym razem I troche panikuje.
Też tak czułam aż spytałam się mojej gin ale powiedziałam że spoko zaraz pójdzie do góry i uczucie minie i też tak się stało
 
Shaer i Marlena gratuluje udanych wizyt;);)

Jeny jak mi sie nudzi w domu 3/4 dnia sama w domu ...nie fajnie;(
Do tego problem z polaczeniem sie z M jestem zalamana...
Ma tak kiepski zasieg;(
 
Jak wroce do domu to moge wrzucic swoja.
Z mojego doswiadczenia powiem tylko że chce minimum 14 bodziakow I pajacow w każdym rozmiarze bo mi sie nie usmiecha codzinnie prac. Przy oliwii nie narzekalam ze mam ich za duzo.

Nie no, po 14 sztuk w każdym rozmiarze to tylko się sprawdzi jak dziecko będzie ulewać. W innym przypadku wg mnie stanowczo za dużo. Dziecko Wam wyrośnie z początkowych rozmiarówek w 2 miesiące. Nie zużyjecie połowy tego. Muszę pomysleć, ale w rozm 56 miałam chyba po 4-6 bodziaków.
Moje dziecko zaczęło brudzić ubranka jak zaczęło samo jeść. Wtedy rzeczywiście po 2-3 razy dziennie było przebierane. Ostatnio pieluchy przesikuje, więc też idzie po 2-3 zestawy ubrań.
No i jednak preferuje półśpiochy a nie pajace. Chyba na wątku wyprawkowym trochę pisałyśmy.

@Lindia dobrze, że nic poważnego się nie stało.

Nie wiem kto się pytał o meble kuchenne. Ja mam białe ale matowe. Przez to z lekka złamana biel. Trochę się bałam bo jest mniej warstw lakieru niż w tych z połyskiem ale ja w sumie jestem zadowolona. Biały połysk mam na szafce w łazience i też jest ok.

@ankamaz ja nie miałam styczności ale raczej proponuję zobaczyć najpierw w sklepie lub w realu.
 
Hej
Powiem Wam że straszna złośnica ze mnie ostatnio... Jakoś po przyjeździe męża ciągle na siebie fukamy (zwłaszcza ja!). Ech te hormony.

Dziewczyny, gratuluję wizyt! Ale macie duże te dzieciaczki! To mój bąbelek jeden z mniejszych :)

Marcje, lista fest :) choć dla mnie część rzeczy niepotrzebna, zwłaszcza te kosmetyczne.

Aniy, yyy raczej tak nie mam :) może dziecko inaczej ułożone?

MiMeMi, ja też uważam że 14 to za dużo, jednak po pierwszym synku wolę mieć więcej niż 4, bo trafił nam się ulewający egzemplarz ;) no ale zawsze można domówić na szybko przez internet 4-pak bodziaków ;)
 
reklama
Do góry