reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Pytanie do mam w kolejnych ciazach, czy wy tez macie wrażenie ze wam dziecko zaraz "wypadnie" Jak idziecie do toalety?
Normalnie dzis przez stres dostałam pierwszych skurczy I do tego to wrażenie za każdym razem I troche panikuje.
 
reklama
Zaliczylam wypad na miasto od 11 do teraz, padam na twarz, ale musiałam kupić Majce kilka rzeczy do szkoły oraz kurtkę, wyszłam juz papiery na macierzyński i o zgodę na porod w PL. No i zahaczyłam o Tesco takze mamuśką z uk polecam sprawdzić jak u was bo u mnie mnóstwo wyprzedaży takze wieczorem pojadę raz jeszcze bo dopiero wyciągali ale zdobycze wrzuciłam na wątek wyprawki :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie do mam w kolejnych ciazach, czy wy tez macie wrażenie ze wam dziecko zaraz "wypadnie" Jak idziecie do toalety?
Normalnie dzis przez stres dostałam pierwszych skurczy I do tego to wrażenie za każdym razem I troche panikuje.
Ja tak nie mam... Ale nie stresuj się. Może masz takie wrażenie , bo więzadła się rozciągają?

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Mam nadzieję,że szybko minie przystosowanie się do trybu przedszkolnego, i mojemu synkowi i mnie [emoji6]

Jak tam,wizytujące? [emoji4]
 
Ja juz polowkowym. Polazilam sobie po miescie.
W brzuszku u mnie mieszka kolejny synus (mialqm cicha nadzieje, ze jednak dziewczyna) pokazal co mial i nie bylo watpliwosci. Chlopak i to "dobrze wyposazony" jak ujal pan doktor. Jest duzy, 550 gram.
Wszystkie parametry sa w porzadku,ma tylko poszerzone przewody moczowe, ale lekarz mowi zeto czeste i zeby sie nie martwic, bo samo powinno zniknac. Do obserwacji.
Poza tym reszta w idealnym porzadku.
Troche zmeczona jestem bo 3h spaceru mnie nieco zmeczyly i spuchly mi ciut stopy.

Powodzenia dla innych wizytujacych
 
Moj synek w pkolu wyl ze mna za kazdym razem. Jak szedl z tatusiem to nie plakal. Po miesiacu juz bylo w porzadku. Musial sie po prostu przyzwyczaic do rozlaki z mamusia
 
Ja juz polowkowym. Polazilam sobie po miescie.
W brzuszku u mnie mieszka kolejny synus (mialqm cicha nadzieje, ze jednak dziewczyna) pokazal co mial i nie bylo watpliwosci. Chlopak i to "dobrze wyposazony" jak ujal pan doktor. Jest duzy, 550 gram.
Wszystkie parametry sa w porzadku,ma tylko poszerzone przewody moczowe, ale lekarz mowi zeto czeste i zeby sie nie martwic, bo samo powinno zniknac. Do obserwacji.
Poza tym reszta w idealnym porzadku.
Troche zmeczona jestem bo 3h spaceru mnie nieco zmeczyly i spuchly mi ciut stopy.

Powodzenia dla innych wizytujacych
o kurcze faktycznie duży :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Shaer gratulacje wizyty,waga rzeczywiście imponująca,ale "dobre wyposażenie"musi swoje ważyć :-pna samo słowo synek juz mi serce szybciej puka,mam nadzieję ja z kolei oswoje się z faktem że u nas będzie dziewczynka.Gratuluję w każdym razie synusia drugiego.
 
Dziewczyny... wlasnie "zalatwilam" moj samochodzik.
Tzn jezdzi ale mu farbe z drzwi i nadkola "zdjełam" wjeżdżając we własną bramkę.
Nie ma co, dzień cholernie udany.Siedzę i ryczę.

@kolorowaMama dzięki za cynk, chociaż ja tylko małe tesco mam obok więc dziecięcych rzeczy brak.
Za to polecam Matalana, piękne ciuszki.
 
reklama
No coz... Poprzedni wazyl 4020 gram to i tym razem pewnie kloca urodze. Ale w sumie juzwiem, gdzie sie te 4 kilo czesciowo zapodzialo.
Troszke mnie te nerki martwia... Ktoras z Was tez tak miala?
Moja mama mnie oswiecila ze w styczniu 13nastego przypada w piatek. Ciekawe czy nie utrafie :D
 
Do góry