reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@aniay że bluzka + spodnie to lepiej dla pępka? Zawsze myślałam, że na odwrót - że spodnie to najgorzej właśnie, bo gumka jest w okolicy pępka :)
 
reklama
@Andziulkag81

Moja lista:

Łóżeczko z materacem
Niania elektroniczna
2-4 komplety pościeli + 2 Śpieworki. ( U oliwii do roku albo i dłużej nie używałam poduszki)
Siedzenie do samochodu
Wózek z rozszeżeniami
Pieluchy, chusteczki i krem do pupki
6 Pieluszek tetrowych
min 14 pajaców
min 14 bodziaków
kilka par ładnych ubranek
Skarpetki
niedrapki
4-6 czapeczek
2 czapki ciepłe
Śpiworek
Ciepłe pajace.
Bujaczek/leżaczek
Mata edukacyjna.
chusta do noszenia
Przewijak
Torba do przewijania
Wanienka + przybory do mycia i pielęgnacji. (myjka, płyn, czyszczenie noska etc)
2 Ręczniczki
przybory do czesania
przybory do pielęgnacji paznokci
Karuzelka


To jest moja główna lista ale napewno jeszcze innych rzeczy nakupuje.
Nie ma tutaj wogóle włożonego karmienia ale to zależy jak mi wyjdzie karmieni piersią.
Dzięki
 
jedyne co mnie martwi to ta cholerna taśma owodniowa. cały czas jest lekarz mówi że trzeba po prostu ja obserwować na usg czy się nie owija wokół plodu w najgorszym wypadku może się owinąć wokół kończyny i może dojść do amputacji ale podobno rzadko.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam weekendowo... Wreszcie dzisiaj odpoczne... Koncowka tygodnia u mnie byla ciezka... Chlopcy juz w gimnazjum, kazdy w innym, i rozne plany lekcji, jeden koszmarny, bo niestety nie na rano, wiec o roznych porach beda wychodzic do szkoly i wracac, co moze byc bardzo meczace, jak urodzi sie Wojtus...W sumie to nie wiem, kto te plany wymysla, ze sa takie beznadziejne i na ostatnich lekcjach mstematyki, fizyki, chemie, a rano muzyki, plastyki i wf'y... U mnie bobas lezy chyba poprzecznie, bo czuje go po bokach dosc nisko i zarazem intensywnie, nie wiem czy to powod do zmartwienia, bo szczerze powiedziawszy nie pamietam w ktorym mniej wiecej tygodniu powinien ulozyc sie glowkowo, ale chyba jakos po 30-stym. Marlena i Shaer, gratuje duzych i slodkich bobasow. Ja juz nie moge sie doczekac polowkowego, mam w poniedzialek o 12.40... A no i najwazniejsze... Moja siostra urodzila w srode coreczke cztery dni po terminie. Zdrowa, sliczna, ale drobniutka, bo 50 cm i 2900... Mala bedzievmiala podcinane wedzidelko po jezykiem, bo ma za bardzo przyrosniete i ma przykucz nozki, bo lezala podobno jakos z nozka w łozysku, ale ma byc wszystko dobrze... Pozdrawiam Was cieplutko i zycze milego i spokojnego weekendu...
 
jedyne co mnie martwi to ta cholerna taśma owodniowa. cały czas jest lekarz mówi że trzeba po prostu ja obserwować na usg czy się nie owija wokół plodu w najgorszym wypadku może się owinąć wokół kończyny i może dojść do amputacji ale podobno rzadko.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

@MartynaM nie zadreczaj sie, bo to podobno bardzo zadko sie zdarza, tylko miej reke na pulsie... Bedzie dobrze...
 
Dzień dobry!
Gratuluję dziewczyny maluszków!
MARLENA cudne zdjęcie :)

Ja z tym spaniem chyba szału dostanę.Budzę się po kilka razy w ciągu nocy na parę minut.Żeby jeszcze to były pobudki na siku to jakoś bym zdzierzyla ale takie bez sensu mnie drażnią...eh

Młodszy ma katar,ciągnie nosem od wczoraj.Zaczyna się...od małego ma problemy z oskrzelami,jak tylko przychodzi jesien/zima to co chwilę jest chory :hmm:

BETINA-też miałam wczoraj coś takiego z prawym posladkiem.Ale czułam to tylko jak chodziłam,pod wieczór przeszło.

Dzisiaj wraca mój mezus w koncu będę mogla sie przytulić :-p strasznie się stesknilismy przez te 3 tyg.I nareszcie przywita się z brzuszkiem,bo jak wyjeżdżał,to nie wiedział,ze ktoś tam mieszka:-D

Miłego dnia Dziewuszki :happy:
 
Gratuluje wizyt dziewczyny :)
Co do wyprawki ubraniowej to ja tez obstawiam większą ilość. Tyle że ja ubranka kupuje za 2-3zł więc kompletnie mi nie będzie szkoda jak czegos nie ubiore maluchowi bo wyrośnie. Preferuje body+pajacyk.
Wyliczyłam że na wyprawkę wydam jeszcze do 1000 zł. Najtaniej wychodzą ciuszki :)
 
reklama
jedyne co mnie martwi to ta cholerna taśma owodniowa. cały czas jest lekarz mówi że trzeba po prostu ja obserwować na usg czy się nie owija wokół plodu w najgorszym wypadku może się owinąć wokół kończyny i może dojść do amputacji ale podobno rzadko.
Martyna a w jakich odstępach masz robione USG? I czy w razie jakby dzialo się cos zlego można to operować jeszcze w ciąży? Ja mam kolejna wizyte u gin we wtorek, ale podejrzewam ze bez usg bo 16 mam prenatalne. Badanko przypada na 24tydz +2dni podejrzewam że lekarz umówił mnie tak późno ze względu na tłuszczyk na moim brzuchu. Ja już przytyłam 8kg :( . Mam 170cm i 88kg okropnie się czuje nigdy tyle nie ważyłam chlip chlip
 
Do góry