reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@olivka85 pokaźna kolekcja :) Kurczę też chciałabym przeczytać chociaż tą serie "Najszczęśliwsze…."

@Lindia no to nieźle Twój mąż się poobijał! Dobrze, że "tylko" tak się to skończyło, bo mogło być dużo gorzej. Oby nie było żadnych powikłań i szybko wrócił do zdrowia.

@Ketrinna ja miałam białe fronty na szafkach w kuchni i wypowiem się nie tyle o utrzymaniu w czystości, bo w sumie nie było tak źle, ale po 6 latach użytkowania biel zrobiła się…żółta od oparów, tłuszczu, ogólnie gotowania, a miałam meble na wymiar i materiał nie najgorszy, także nie wiem czy polecać. Teraz zmieniałam właśnie te fronty na szare z połyskiem i jest git. Powiem szczerze, że taka wymiana po kilku latach sprawiła, że czuję, że mam nową kuchnię ;) Natomiast moim zdaniem nie powinny fronty zmieniać koloru od użytkowania…

Ja dziewczyny ten tydzień mam taki mega zalatany, że szok. Właśnie usiadłam na trochę, ale załatwiania sporo, bo a to coś z pracy, a to wyprawka dla młodego, a to jakieś papiery do szkoły jeszcze, zakupy i tak nawet nie wiem kiedy zleciał ten tydzień. Jutro z kolei organizujemy na ogrodzie grilla na koniec lata dla znajomych z dzieciakami, więc też mnie czeka szykowanie…Eh, może w niedzielę zrobię sobie dzień nicnierobienia ;)

Trzymam kciuki za wizyty! Dawajcie znać :)
 
reklama
Moje córy już wróciły ze szkoły. Starsza załamana planem lekcji. A młodsza ma mnóstwo zadań domowych z matematyki, zaczelo się...
 
Cześć!

Ja od wczoraj na pełnych obrotach,tyle sobie zadań powrzucałam,ze ledwo żyje... Jeszcze mnie głowa boli znowu codziennie :(

Plecy mnie zaczynaja bolec, tez macie juz ten problem ?

@marlena,Martyna, trzymam kciuki za Wasze wizyty.

@Lindia, to przeszliście wczoraj...mam nadzieje,ze żadnych powikłań nie bedzie i wszytsko zakończy sie dobrze:)

@Andziulkag81, ja dostałam taka fajna gazetkę od lekarza, gdzie jest lista wyprawkowy. W internecie znajdziesz tez pewnie duzo tego:)

Moge wrzucić zdjęcie tego co mam:
1472819840-x5upam.jpeg


1472819868-t1jtui.jpeg


1472819885-s2mjgu.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
aj tyle napisalam zeby kazdej z Was odp I mi skasowalo posta : /

no nic, pochwale sie tylko ze u nas juz synek po pierwszym dniu w przedszkolu. obylo sie bez placzu I nawet mu sie chyba podobalo ;-)
Jezu, mojemu wczoraj się podobało,nawet nie chciał wracać. A dziś... Masakra jakaś... Przedszkolanka mówi mi,że synek płacze od 40 minut. Jak mnie zobaczył, rzucił się na szyję i wył.... No nie wiem jak to będzie od poniedziałku... Mam go odbierać wcześniej, może coś to da. Ehh... Czuję się paskudnie i mam doła,hormony mi burzą logikę i czuję się jak wyrodna matka porzucająca tam swoje dziecko... [emoji30]
 
Jezu, mojemu wczoraj się podobało,nawet nie chciał wracać. A dziś... Masakra jakaś... Przedszkolanka mówi mi,że synek płacze od 40 minut. Jak mnie zobaczył, rzucił się na szyję i wył.... No nie wiem jak to będzie od poniedziałku... Mam go odbierać wcześniej, może coś to da. Ehh... Czuję się paskudnie i mam doła,hormony mi burzą logikę i czuję się jak wyrodna matka porzucająca tam swoje dziecko... [emoji30]

Znam to.Starszy nam też tak zrobił.Pierwszy dzień super,drugi też ok,a od trzeciego zaczął się regularny cyrk,który trwał koło tygodnia.Nie raz stałam pod drzwiami,słuchałam jak płacze i walczyłam ze sobą żeby to nie zabrać do domu...Ale dobra wiadomość jest taka,ze to w końcu mija :happy:
Młodszy wczoraj i dzisiaj zadowolony,dzisiaj został godz dłużej niż wczoraj i się nawet drzemnal:)
Postanowił,że on chce też spać w przedszkolu więc od pon będzie miał kocyk i podusie i będzie zostawał do 14;)
 
Cześć!

Ja od wczoraj na pełnych obrotach,tyle sobie zadań powrzucałam,ze ledwo żyje... Jeszcze mnie głowa boli znowu codziennie :(

Plecy mnie zaczynaja bolec, tez macie juz ten problem ?

@marlena,Martyna, trzymam kciuki za Wasze wizyty.

@Lindia, to przeszliście wczoraj...mam nadzieje,ze żadnych powikłań nie bedzie i wszytsko zakończy sie dobrze:)

@Andziulkag81, ja dostałam taka fajna gazetkę od lekarza, gdzie jest lista wyprawkowy. W internecie znajdziesz tez pewnie duzo tego:)

Moge wrzucić zdjęcie tego co mam:
1472819840-x5upam.jpeg


1472819868-t1jtui.jpeg


1472819885-s2mjgu.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję
 
Jezu, mojemu wczoraj się podobało,nawet nie chciał wracać. A dziś... Masakra jakaś... Przedszkolanka mówi mi,że synek płacze od 40 minut. Jak mnie zobaczył, rzucił się na szyję i wył.... No nie wiem jak to będzie od poniedziałku... Mam go odbierać wcześniej, może coś to da. Ehh... Czuję się paskudnie i mam doła,hormony mi burzą logikę i czuję się jak wyrodna matka porzucająca tam swoje dziecko... [emoji30]
Bez nerwow. Po wakacjach wszystkie dzieci musza sie w rytm wdrozyc, sporo placzacych jest. Musza sie przyzwyczaic.
 
Moje córy już wróciły ze szkoły. Starsza załamana planem lekcji. A młodsza ma mnóstwo zadań domowych z matematyki, zaczelo się...
Niezla szkola, juz pierwszego dnia prace domowe na weekend.
U nas w przedszkolu wywiesili juz ze zebranie w czwartek. Trzeba trzymac sie za kieszen.
Cześć!

Ja od wczoraj na pełnych obrotach,tyle sobie zadań powrzucałam,ze ledwo żyje... Jeszcze mnie głowa boli znowu codziennie :(

Plecy mnie zaczynaja bolec, tez macie juz ten problem ?

@marlena,Martyna, trzymam kciuki za Wasze wizyty.

@Lindia, to przeszliście wczoraj...mam nadzieje,ze żadnych powikłań nie bedzie i wszytsko zakończy sie dobrze:)

@Andziulkag81, ja dostałam taka fajna gazetkę od lekarza, gdzie jest lista wyprawkowy. W internecie znajdziesz tez pewnie duzo tego:)

Moge wrzucić zdjęcie tego co mam:
1472819840-x5upam.jpeg


1472819868-t1jtui.jpeg


1472819885-s2mjgu.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam ta sama ksiazeczke od poloznej :)
 
reklama
Jezu, mojemu wczoraj się podobało,nawet nie chciał wracać. A dziś... Masakra jakaś... Przedszkolanka mówi mi,że synek płacze od 40 minut. Jak mnie zobaczył, rzucił się na szyję i wył.... No nie wiem jak to będzie od poniedziałku... Mam go odbierać wcześniej, może coś to da. Ehh... Czuję się paskudnie i mam doła,hormony mi burzą logikę i czuję się jak wyrodna matka porzucająca tam swoje dziecko... [emoji30]

Moja przez tydzien do zlobka bez problemu chodziła a potem przez tudzien był dramat. Przezylam I ona też potem juz bylo bezproblemowo.
 
Do góry