reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
@HappyBabyMama moje przygotowania dobiegają końca powiedzmy :)
Sukienka dalej nie poszerzona czekamy na ostatni moment że tak powiem bo nie wiadomo ile jeszcze przytyje badz jak mocno mi brzuch urosnie przez te 1.5 miesiąca :) Co do księdza to albo nie zauważył albo nie chciał nic mówić poprostu więc źle nie było a ja mu nie mówiłam ani sie nie chwaliłam bo po co :)

@Shaer ja dzisiaj zamówiłam sobie domowy bigos :) Tak mnie naszło mam nadzieje że bedzie dobry :)

@brzusio ja mam cały czas brzuch twardy jak skała nie wiem czy to okey jest
 
Hej dziewczyny,

Widzę ze falami na badania chodzimy, ja idę jutro. I juz nie mogę sie doczekać, jak tam moje żelazo i pozostałe strzałki, oby było ich jak najmniej i tego zycze wszystkim [emoji4]

Julia kciuki za wizytę! Jak sie czujesz? Cos pobolewa czy wszystko ok? Odpoczywasz ?

Ktoś dzis wizytuje?

W ciąży mam tak, ze jak jakies opakowanie z jedzeniem trafi w moje rączki, to muszę zjeść wszystko. Nie potrafię zjeść troche czy chociażby pol paczki i odłożyć.. Wczoraj znalazłam Skittlesy, ktore kupiłam na czarną godzinę ( to byl absolutny hit mojego pierwszego trymestru ) i zjadłam wszystkie. Maluszek po jakiejś godzinie tak kopał, ze musiałam sie położyć i godzinę śmiałam sie ze swojego słodkiego błędu [emoji23] fakt faktem po raz pierwszy tak dał mi do wiwatu, ze łezki z boli leciały.. Wiec ja nie wiem, jak to bedzie w wyższej ciąży, kiedy to na prawdę ma dopiero zacząć bolec [emoji4]

Mój brzuch tez twardy, mój narzeczony stwierdził ze jak kamień. No ale jego wszystko szokuje [emoji4] gdy pytałam o brzucholek lekarza, mówił zebu się nie martwić, bo jest ok. Wydaje mi się, ze martwił by sie dopiero, gdyby towarzyszyły inne objawy.

U mnie niestety kłucia w pochwie nie ustępują, ale tym rowniez nie kazał sie martwić [emoji4] ponoć skracaniu szyjki nie towarzyszą żadne objawy.. Chyba u Juli tak z reszta było, ze nic wcześniej nie przepowiadało.

Miłego dnia !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry ;)

@maryqska ahh te chłopy kazdy musi miec odskocznie, mój gra na konsoli [emoji849] oazales mozna czasami.

@aniay pogoda piękna chociaż w samochodzie to żadna przyjemnośc [emoji85]

@brzusio mi juz od kilku dni ale dziewczyny pisały, ze to normalne macica przygotowuje sie do porodu, o ile skurcze nie bola i nie sa regularne wszystko jest ok.

U mnie 7 dni do połówkowego :) nie moge sie doczekać [emoji16][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :)
Ja wczoraj miałam taki senny dzień. Były urodziny mojego W więc spędziliśmy go razem, alejakoś oboje byliśmy raczej w kiepskim nastroju. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej. Dzisiaj zaczynam 18 tydzień i dalej z niecierpliwością czekam na pierwsze ruchy Gabrysia.

Uświadamiłyście mi, że ostatnio w ogóle nie kłòcę się z moim partnerem. Już chyba z miesiąc nie było żadnej nawet małej sprzeczki. Co u nas jest chyba rekordem, bo oboje mamy dość duże temperamenty ;)
 
Witam :)
Ja wczoraj miałam taki senny dzień. Były urodziny mojego W więc spędziliśmy go razem, alejakoś oboje byliśmy raczej w kiepskim nastroju. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej. Dzisiaj zaczynam 18 tydzień i dalej z niecierpliwością czekam na pierwsze ruchy Gabrysia.

Uświadamiłyście mi, że ostatnio w ogóle nie kłòcę się z moim partnerem. Już chyba z miesiąc nie było żadnej nawet małej sprzeczki. Co u nas jest chyba rekordem, bo oboje mamy dość duże temperamenty ;)
Mój też wczoraj miał urodziny i również dzisiaj zaczynam 18tc :)
 
Witam wszystkich.
Ja wczoraj poszłam do ginekologa,i przeżyłam największy szok w życiu.
Od grudnia ubiegłego roku nie miałam w ogóle @ byłam 2 razy i gina i powiedział,że mam się nie przejmować bo to skutek odstawienia tabletek anty,i zanim wszystko się unormuje,może minąć kilka miesięcy.W czasie tych kilku miesięcy zrobiłam parę testów ciazowych,wszystkie były negatywne.OSTATNI 1,5 MIESIĄCA TEMU.
Wczoraj poszłam ze szwagierka do jej nim,bo ten mój już mnie zaczął wkurzac.Weszłam mówię mu co i jak,on tak chwilę na mnie popatrzył i pyta czy bolą mnie piersi.Mówię,ze czasem.Stwierdził,ze zrobi usg dopochwowe.Położyłam się,włożył głowice,spojrzał na ekran,od razu wyja.Nalal żel na brzuch,obrócił ekran do mnie i powiedział,że proszę zobaczyć,tutaj jest serduszko,tutaj główka,tutaj brzuszek.Pomierzyl wszystko i powiedział,ze to skończony 18 tydzień ciąży.
Przez 15 min mu mówiłam,ze to nie możliwe.
Nie mogę w to dajej uwierzyć,chociaż dostałam zdjęcie na którym widać całego dzidziusia.
Nie wiem co robić i myśleć,mam już dwóch synów i nie mogę uwierzyć,że przez tyle czasu nie zorientowałam się że to ciąża.
Boję się o dziecko,ze coś może być nie tak,skoro przez 5 msc piłam alkohol,palilam,nie baralam żadnych witamin, nie chodziłam do lekarza.
Przepraszam,ze się tak rozpialam,ale musiałam z kimś się tym podzielić,a w drugiej ciąży pisałam tutaj cały czas na kwietniówkach 2012..
 
@MamusiaToJa niesamowita historia. Wierzę, że jesteś w szoku, ja też bym była. Ale przypadkiem się nie obwiniaj, bo to nie twoja wina tylko ginekologa. Jak pierwsze emocje opadną, zostanie tylko miłość i spokój. Grunt to się nie zamawiać. A jestem pewna, że tym bardziej ty i twoje dziecko będziecie pod ścisłą kontrolą lekarzy. Takie historie wbrew pozorom zdarzają się dosyć często i dzieciaczki rodzą się zdrowe jak rydz :)
 
MamusiaToJa niewiarygodna historia! Myślałam ze takie zdarzają się tylko w programach TV. Kompletnie nic Twoje zamartwianie się nie da. Obecnie kładzie się olbrzymi nacisk na wszelkie używki w ciąży i na pewno jesli ktoś wie, ze jest w ciąży to powinien wszystko odstawić; bo to przecież nam tez szkodzi nie tylko dzidzi. Lekarz powinien Cie uspokoić komentarzem, ze jesli ciąża sie utrzymała, to znaczy ze wszystko jest ok. Ja w pierwszym miesiącu ciąży piłam bo byłam na wakacjach i byłam tym faktem przerażona. Właśnie wtedy lekarz powiedział, ze skoro ciąża sie utrzymała, to jej nie zaszkodzilam. Praktycznie każda z nas ma jakies grzeszki.. Kiedyś kobiety pily przez ciąże, bo po prostu nie wiedziały ze nie mozna a dzieci rodziły sie zdrowe. Spokój Cie uratuje! Umów się na połówkowe, na pewno Cie uspokoi jak dowiesz się ze wszystkie narządy dobrze się rozwinęły


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry