reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Hej kochane nadrabiam was powoli :) dziekuje za miłego słowa, cieszę sie z udanych wizyty !

Dzien przerywałam a teraz zostają mi tylko dwa ciężkie dni do wyjazdu teściów i zaczynam zyc [emoji16]


Podrzucam obiecana fotkę [emoji8] ściskam Was i cudownego dnia życzę !

1465714139-tcwuj0.jpeg


1465714187-r5icn5.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piękni, młodzi,zakochani:)Wszystkiego najlepszego!dużo dużo szczęścia i miłości!:)
 
Kolorowa pieknie wygladaliscie!!!

Matko jaka niemoc wczoraj mialam, z lozka wstalam po 17!!! [emoji33] chlop mi tylko jedzonko przynosil do lozka [emoji16]


9tc [emoji7]
 
KolorowaMama dużo szczęścia i miłości. :*
A jeżeli chodzi właśnie o to toxo to macie koty?
Bo ja mam 2, nie wychodzące. I z wyników wyszło że nigdy nie przechodziłam i aktualnie jestem zdrowa.
I najgorsze że rodzice mi trują że mam się ich pozbyć a tego nie chce.
Co o tym sądzicie?
 
Dziekuje kochane [emoji8]

U mnie nie zapraszając kapke lepiej z Mdłościami pojawiają sie z rana pozniej jest okej [emoji5]

Problem mam ostatnio, taki ze totalny brak apetytu [emoji58]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie złapała ogromna chęć na ciasto jogurtowe z truskawkami.. Od kilku dni za mną chodzi :rolleyes:
Wiem że nie powinnam przy mojej diecie ale zrobiłam i właśnie się piecze :-D
Gorzej jak nie wyjdzie bo mam strasznie kiepski piekarnik... Normalnie chyba kołtun na głowie mi się zrobi :growl:
 
reklama
KolorowaMama dużo szczęścia i miłości. :*
A jeżeli chodzi właśnie o to toxo to macie koty?
Bo ja mam 2, nie wychodzące. I z wyników wyszło że nigdy nie przechodziłam i aktualnie jestem zdrowa.
I najgorsze że rodzice mi trują że mam się ich pozbyć a tego nie chce.
Co o tym sądzicie?

Kochana toxo i koty to bzdura totalna o zabobon ktory daaaaano temu zostalo obalony!!! Nigdy w zyciu nie pozbywaj sie czlownkow rodziny a koty nimi sa.
Strasznie mi wku*wia szerzenie tych falszywych informacji a w szczegolnosci kiedy robia to lekarze. Biedne koty cierpia przez brak aktualnej wiedzy.

Toxo rownie dobrze mozesz zlapac jedzac zle umyte owoce i warzywa. Wiele kobiet niemajacych nigdy kota mialo lub ma toxo. Koty same w sobie sa bezpieczne. Chodzi tylko o kuwete. Aby zarazic sie toxo kupa musialaby lezec w kuwecie dluzej niz 3 dni, musialabys sprzatac kupe rekami i nie umyc potem rak.
Wystarczy, ze kuwete bedzie codziennie sprzatal Twoj maz lub Ty w rekawiczkach i potem umyc rece.
Na prawde podstawowe zasady higieny wystacza :)
A koty ucaluj :*


9tc [emoji7]
 
Do góry