reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Ja w poniedzialek robilam te wszystkie tokso hiv wr itp na nfz i za zadne nic nie doplacalam. A moze internista by wypisal skierowanie?a nie mozna isc normalnie do jakiegos gina? Lepiej ta kase przeznaczyc na dobre usg niz na to co i tak sie nalezy w ciazy :happy:
No wlasnie tak jak pisałam mozna spróbować na NFZ i po kłopocie. Ja próbowałam dostać skierowanie od internisty ale jak powiedziałam ze jestem w ciazy to powiedział ze nie ma mowy muszę isc do ginekologa. A do 10 ginekologów chodzic nie zamierzam, poza tym nawet jakbym chciała to na lipiec termin na NFZ:) wiec zrobiłam płatnie :)
 
Hej kochane nadrabiam was powoli :) dziekuje za miłego słowa, cieszę sie z udanych wizyty !

Dzien przerywałam a teraz zostają mi tylko dwa ciężkie dni do wyjazdu teściów i zaczynam zyc [emoji16]


Podrzucam obiecana fotkę [emoji8] ściskam Was i cudownego dnia życzę !

1465714139-tcwuj0.jpeg


1465714187-r5icn5.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia:-D
 
Hej kochane nadrabiam was powoli :) dziekuje za miłego słowa, cieszę sie z udanych wizyty !

Dzien przerywałam a teraz zostają mi tylko dwa ciężkie dni do wyjazdu teściów i zaczynam zyc [emoji16]


Podrzucam obiecana fotkę [emoji8] ściskam Was i cudownego dnia życzę !

1465714139-tcwuj0.jpeg


1465714187-r5icn5.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jesteś prześliczna.
af97c5e7147f14621503d3d68a0c7289.png

:-p Gratulacje i wszystkiego najlepszego! Super pogodę mieliście.



Aniay à skąd masz takie przypuszczenia?

Z góry ostrzegam że nie jest to przyjemny opis.

Na pierwszych badaniach krwi wyszło tak jakbym właśnie kończyła przechodzić toksoplazmoze (a przynajmniej tak lekarz powiedział) a na USG 12tyg i 15tyg wyszły same paskudztwa,wada serca, wada pępowiny, opuchlizna na całym ciele, jedno z płuc sie nie rozwijało, płyn w otrzebnej i opłucnej... generalnie gdyby dziecko się urodziło nie miałoby szans na przeżycie. Przestało rosnąć w 15tym tygodniu a serduszko zatrzymało się w 20tym.

Gdzieś później doczytałam, że zarażenie w początkowym stadium ciąży może skutkować takimi poważnymi powikłaniami ale równie dobrze mogło być to spowodowane czymś innym. Mam niestety ten pech że w tamtym czasie trafiałam do lekarzy którzy nie za bardzo się przejmowali. (A po obumarciu płodu trafiłam do najgorszego rzeźnika w moim mieście ale to już inna historia)

Faktem jest że przynajmniej wiem że Tokso już przeszłam.;)
 
Kolorowa ale z Ciebie śliczna babka:szok: Nic dziwnego że małżon taki zadowolony:-D
Witajcie nowe mamy na styczniowkach!
U mnie z objawów to lekkie mdłości,zatwardzenie,bol cyckow oraz brak libido.
Weekend mija spokojnie i jak pomyślę ze jutro do pracy to mi tak nie chce ze szkoda mówić.Jakaś niemoc mnie dopadła.
 
reklama
No to są niestety trochę drogie. Chyba ze uda ci sie dostać skierowanie na NFZ to tylko za kilka zapłacisz resztę za darmo. Ja robiłam płatne to zapłaciłam 350 zł a w Warszawie 590 by kosztowały:) i robiłam chyba wszystkie co robi sie w ciazy łącznie z HIV, wenerycznymi, tokso, różyczką itp itd łącznie 14 badań. Popytaj w rożnych laboratoriach bo ceny mogą byc rożne.
no właśnie ja jestem z warszawy ...ale jak patrzyłam ceny np. w szpitalu praskim to bez 3 badań których nie mogłam znaleźć wychodzi 210zł. w niektórych laboratoriach jak np. w szpitalu bródnowskim mają jakieś pakiety, że jest taniej. A niestety to lekarza gin na nfz ciężko się dostać....jakieś kosmiczne terminy...i powiem wam, że ja sama płacę za siebie Zus i tylko złość człowieka bierze, że takie pieniądze idą, a za wszystko i tak trzeba płacić jak chcesz normalnie się leczyć lub być w odpowiednim czasie pod opieką lekarza.
 
Do góry