reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ciasto zjedzone, mecz obejrzany ( na początku z musu ale już po 15 min wczułam się w rolę kibica :laugh2:
Oliwka dzięki za pomoc ale już postanowiłam że zrobię tę badania z tym skierowaniem co mam. Jutro zadzwonię w 3 miejsca żeby zorientować się w cenach.
Ale sprawdzałam tych lekarzy z ciekawości na znanylekarz.pl i patrząc po opiniach to faktycznie poszłabym do nich chyba tylko i wyłącznie po skierowanie na badania :p
 
reklama
Ciasto zjedzone, mecz obejrzany ( na początku z musu ale już po 15 min wczułam się w rolę kibica :laugh2:
Oliwka dzięki za pomoc ale już postanowiłam że zrobię tę badania z tym skierowaniem co mam. Jutro zadzwonię w 3 miejsca żeby zorientować się w cenach.
Ale sprawdzałam tych lekarzy z ciekawości na znanylekarz.pl i patrząc po opiniach to faktycznie poszłabym do nich chyba tylko i wyłącznie po skierowanie na badania :p
Też ich obczaiłam z ciekawości :/ nawet po skierowanie bym nie poszła
 
Ciasto zjedzone, mecz obejrzany ( na początku z musu ale już po 15 min wczułam się w rolę kibica :laugh2:
Oliwka dzięki za pomoc ale już postanowiłam że zrobię tę badania z tym skierowaniem co mam. Jutro zadzwonię w 3 miejsca żeby zorientować się w cenach.
Ale sprawdzałam tych lekarzy z ciekawości na znanylekarz.pl i patrząc po opiniach to faktycznie poszłabym do nich chyba tylko i wyłącznie po skierowanie na badania :p
Ja do tego Adamskiego teraz chodze. Nie jest taki najgorszy duzo badan zleca i o wszystko sie wypytuje. A do tego Rutkowskiego chodzilam wczesniej. To tylko recepty na pigulki mi dawal, a jak bylam w ciazy skierowal mnie dla swojego swietego spokoju na Amniopunkcje.
 
Witam,

Już myślałam, że powoli wraca mi energia, ale i tak padam przy usypianiu synka już po 20, chociaż łobuz nie śpi do 22. Ale chyba żołądek mi się uspokoił po odstawieniu kawy.

Kolorowa, ślicznie wyglądaliście. Gratulacje.

Asiz, my wykorzystaliśmy drzemkę młodego wczoraj i pomimo braku większego szaleństwa, mi tez pojawiły się niteczki krwi. Także chyba to jakieś mikrouszkodzenia a "teren" dobrze ukrwiony. Ja miałam taki epizod w pierwszej ciąży, że po użyciu kubeczka do moczu odkryłam krew na papierze. Nastraszyłam się początkowo. A okazało się, że kubeczek miał zadzior i zraniłam się.

Ja mam abonament medyczny. Z listą badań od gin poszłam do lekarza pierwszego kontaktu i dostałam skierowanie.

W pierwszej ciąży okazało się, że miałam wcześniejszy kontakt z toxoplazmozą jak i cytomegalią. Nie mam pojęcia kiedy i gdzie.

Co do witamin to używam Femibion. Polecała mi je gin, ze względu na formę kwasu foliowego - metafoliany. Kupuję przez Internet, można urwać nawet 30-40% od ceny w normalnych aptekach.

Hankowa, gratuluję bliźniaków :-)

Witam nowe styczniówki.

I tyle pamiętam co miałam odpisać.

Ja mam dzisiaj wizytę u gin. Trzymajcie kciuki.
 
Witam,

Już myślałam, że powoli wraca mi energia, ale i tak padam przy usypianiu synka już po 20, chociaż łobuz nie śpi do 22. Ale chyba żołądek mi się uspokoił po odstawieniu kawy.

Kolorowa, ślicznie wyglądaliście. Gratulacje.

Asiz, my wykorzystaliśmy drzemkę młodego wczoraj i pomimo braku większego szaleństwa, mi tez pojawiły się niteczki krwi. Także chyba to jakieś mikrouszkodzenia a "teren" dobrze ukrwiony. Ja miałam taki epizod w pierwszej ciąży, że po użyciu kubeczka do moczu odkryłam krew na papierze. Nastraszyłam się początkowo. A okazało się, że kubeczek miał zadzior i zraniłam się.

Ja mam abonament medyczny. Z listą badań od gin poszłam do lekarza pierwszego kontaktu i dostałam skierowanie.

W pierwszej ciąży okazało się, że miałam wcześniejszy kontakt z toxoplazmozą jak i cytomegalią. Nie mam pojęcia kiedy i gdzie.

Co do witamin to używam Femibion. Polecała mi je gin, ze względu na formę kwasu foliowego - metafoliany. Kupuję przez Internet, można urwać nawet 30-40% od ceny w normalnych aptekach.

Hankowa, gratuluję bliźniaków :-)

Witam nowe styczniówki.

I tyle pamiętam co miałam odpisać.

Ja mam dzisiaj wizytę u gin. Trzymajcie kciuki.

Trzymam kciuki! Pierwsza wizyta? :)
 
No i ja zaliczyłam pierwszą krew. Właśnie podawałam sobie aplikatorem luteine do pochwy i chyba sobie coś uszkodziłam, bo mi się ciutkę krwi polało. Na szczęście przestało. Chyba nie muszę z czymś takim iść do lekarza?

No chyba, że będzie lecieć dalej..
 
reklama
No i ja zaliczyłam pierwszą krew. Właśnie podawałam sobie aplikatorem luteine do pochwy i chyba sobie coś uszkodziłam, bo mi się ciutkę krwi polało. Na szczęście przestało. Chyba nie muszę z czymś takim iść do lekarza?

No chyba, że będzie lecieć dalej..
Zobaczysz,powinno przestać szybko lecieć. W ciąży lepiej nie używać aplikatora tylko palca, aplikatorem w ciąży szybko można się zranić. Nawet nie tykam się go [emoji6]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry