reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Aniay dzięki za próbę wyliczenia:-) :)Om miałam 3.04 a zaszlam 27.04 co wiem na 100% bo innej opcji nie było:rolleyes2:cykle mam 30 dniowe.no i nie wiem jak to liczyc:no:
 
Bridget Jones dla 'ulatwienia' dodam tylko ze sprawa wyliczen w Twoim przypadku komplikuje sie tym bardziej ze biorac pod uwage nawet ze wspolzylas tylko 27.04 to tak naprawde do zaplodnienia moglo dojsc nawet 3 dni pozniej, zalezy kiedy mialas dokladnie owulacje ;)
Ale USG pierwszego trymestru powinno dac Ci pewna date porodu plus minus 2/3 dni
 
Aniay dzięki za próbę wyliczenia:-) :)Om miałam 3.04 a zaszlam 27.04 co wiem na 100% bo innej opcji nie było:rolleyes2:cykle mam 30 dniowe.no i nie wiem jak to liczyc:no:
Powiedz mi jeszcze kiedy test zrobilas?
Ja bym liczyla od 13.04 jako pierwszy dzień na kalkulatorach.(dzisiaj byloby 6+6)
Jesli wiemy kiedy nastapilo wspolzycie to zakladamy ze był to dzień owu, odejmujemy dwa tygodnie I mamy orientacyjny start ciazy do wyliczeń.
Jesli pozytywny test wyszedl Ci w okolicach 11maja to by sie zgadzalo.
Jesli w okolicach 4tego to nie ma rady musialas zajsc wczesniej.
 
Aniay masz predyspozycje na detektywa:Dtestu nie robiłam,odrazu poszłam na bete i wyszła niska ale pokazująca juz ciaze,chyba 8maja.myślę ze może to być tak jak napisałaś 6+6.
 
Hej HappyBabyMama,gratulacje:)
Lui mój gin to chyba do 3 miesiąca pierwszej ciąży robił dopochwowe bo mówił ze przez powłoki brzuszne niewiele zobaczy wcześniej. Nie wiem co za głupek z tego lekarza,niektórych piersi bolą a innych nie i to niewiele o ciąży powie.nie denerwuj się i myśl pozytywnie:)
Dziewczyny ja dalej nie wiem jak wy liczycie te tygodnie ciąży,to się liczy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki?a jeśli ja wiem ze zaszlam zaraz przed kolejną miesiaczka której już nie dostałam to ma ktoś pomysł jak to liczyć?
Liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Czyli tak naprawdę czas ciąży jest mniej więcej dwa tygodnie dłuższy niż "wiek" zarodka. Na internecie jest dużo kalkulatorów ciąży zobacz sobie z ciekawości.
 
reklama
Hej dziewczyny :) Jak się dzisiaj czujecie ?
Bo mnie znowu mdłości dopadają a już mi było tak dobrze .. do tego straszne migreny
Jakoś mało się teraz odzywacie .. Dajcie znac co u was ?
 
Do góry