reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Dziewczyny przepraszam za wpis ale nie pokazywało mi żadnych waszych dzisiejszych cos mi się z kontem na forum zacieło .. tez tak macie ze wam sie zacina i wam nie pokazuje wgl wpisów od innych dziewczyn ?
 
reklama
Dziewczyny przepraszam za wpis ale nie pokazywało mi żadnych waszych dzisiejszych cos mi się z kontem na forum zacieło .. tez tak macie ze wam sie zacina i wam nie pokazuje wgl wpisów od innych dziewczyn ?

Ja dla pewnosci odswiezam zawsze watek :)
Mnie mecza pol dnia mdlosci :( a tak sie cieszylam jeszcze wczoraj rano, ze i h nie mam.


Kum ogromnie mi przykro. Duzo sily i mam nadzieje, ze obejdzie sie bez komplikacji i szybko dojdziesz do siebie. Przutulam :*


9ewnvfxmgto5niho.png
 
Danutka 24 mnie tez odrzuciło od mięsa a w szczególności od drobiowego,a jak poczuje surowe to jyz wymioty gwarantowane:(
 
Ostatnia edycja:
A ja znowu zrobiłam dzisiaj betę, bo lekarz kazał i beta cały czas mi rośnie..

Może przyrost nie jest jakiś super, ale lekarz mi powiedział, że na pewnym etapie ciąży beta potrzebuje aż kilku dni żeby podwoić swoją wartość.

W nieprawidłowej ciąży też beta rośnie?
 
Kum, bardzo mi przykro :-(

Lui, nigdy bety nie robiłam, nie pomogę.

Co do rogali. Nie miałam tego ciążowego, dużego rogala-poduszkę. Miałam podłużną dla osób śpiących na boku (chyba z Lidla).
Miałam mały rogal - poduszkę do karmienia. I sprawdzała mi się.

Rzeczywiście pierwsze usg genetyczne pokazuje zbliżony termin porodu. Ale nigdy nie ma dokładnego terminu. Lekarze też przyjmują założenia. W pierwszej ciąży miałam wcześniejszą owu, przez stymualcję, a datę porodu wyliczoną przez lekarza na jakimś kółku. Miałam kilkudniowy rozjazd przez to w stosunku do wieku zarodka. Na końcu dopytywałam się, czy nie iść do szpitala wcześniej, przez te pokręcone terminy (bałam się za długo przenosić ciąży). Ale lekarka powiedziała, że owu może się naturalnie przesuwać o kilka dni i się tym nie przejmować.
I wyszło tak, ze miałam oficjalny termin w karcie na 10-tego, wg om miałam na 7-go, a z wieku zarodka na 5-tego. A wody zaczęły mi się sączyć .... 10-tego.
 
Ja chyba rano zapeszylam tym wpisem o dobrym samopoczuciu bo ledwo zyje. Nie mam siły wstać z lozka i jeszcze choroba mnie bierze i boli gardło Polecacie cos bezpiecznego na chorobę?
 
reklama
Lui ja na początku robiłam bete kilkakrotnie bo na początku była malutka i lekarz kazał monitorowac.Naczytalam się dużo na ten temat ze stresu i wszędzie pisało ze w późniejszym czasie beta ma wolniejsze przyrosty. Dziewczyny którym się nie udało utrzymać ciąży pisały ze beta stała w miejscu albo stopniowo spadała.Nie wiem jaki miałaś przyrost ale jeśli rośnie to tak czy owak dobry znak.
 
Do góry