reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

No ten lekarz jakiś dziwny. Nawet jak patrzę na zdjęcie usg to pęcherzy ciążowy ledwo widać.

Mnie nigdy piersi nie bolały. Nawet przed miesiączka. Mam jedynie takie fajne, pełniejsze te cycki, chociaż dalej jak orzeszki wyglądają :p
 
reklama
Hej HappyBabyMama,gratulacje:)
Lui mój gin to chyba do 3 miesiąca pierwszej ciąży robił dopochwowe bo mówił ze przez powłoki brzuszne niewiele zobaczy wcześniej. Nie wiem co za głupek z tego lekarza,niektórych piersi bolą a innych nie i to niewiele o ciąży powie.nie denerwuj się i myśl pozytywnie:)
Dziewczyny ja dalej nie wiem jak wy liczycie te tygodnie ciąży,to się liczy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki?a jeśli ja wiem ze zaszlam zaraz przed kolejną miesiaczka której już nie dostałam to ma ktoś pomysł jak to liczyć?
Daty poprosze Om, orientacyjne owu tudziez kiedy myslisz ze zaszlas, kiedy wyszedl Ci test pozutywny I kiedy spodziewalas sie okresu.
Sprobuje pomoc I wyliczyc.
Ja mialam Om 15.03 ale wiem kidy miałam owu wiec tak naprawde liczymy od 9.04
 
oliva85 jeszcze ta data poroddu jest taka teoretyczna, bo biorac pod uwage kiedy mialam owulacje (troche pozniej - wiem bo mialam monitorowany cykl) to pewnie powinnam o jakies 2-3 dni przesunac termin. Ale dokladnie to bedziemy pewnie wyliczac termin porodu na nastepmnym genetycznym usg ktore jest bardzo dokladne I wtedy najlepiej dokladnie sprawdzic wiek ciazy : - )
 
Happy mama 6t + 6d dokładnie ;)

Olivka ja używałam i mi po cc bardzo przydała sie podczas karmienia bo nie podraznialam blizny jak kładłam mała na poduchę.





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Rzadko tu bywalam i przyszlam sie pozegnac. Wlasnie ronie ciaze. Od wczoraj jestem w szpitalu. Krwawie mam bole. Moze musze co druga poronic?
Nue rozwinal sie zarodek, pusty pecherzyk czyli natura.

Powodzenia z waszymi ciazami!
 
reklama
Do góry