reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witaj Nutka 13. Ja tez jeszcze z szoku nie wyszłam że po raz 3 zostanę mamą. Mąż z synem sie cieszą, córka lat 12 nie rozmawia ze mną od piątku, jak się dowiedziała. Potrzebuje czasu żeby się z tym oswoić.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam kobiety my wczoraj wróciliśmy z weekendu w górach dzisiaj odpoczywamy bo nogi bolą po chodzeniu po Szczelińcu.

Ja mam ten + ze moje dziewczynki mają 5 i 4 lata i jak na ten wiek nie wiedzą co będzie się działo aczkolwiek wiedzą i się cieszą wiedzą że mama nie może dźwigać biegać itp. I pilnują tego przez cały czas rewolucja będzie jak będzie ogromny brzuch a potem jak pojawi się maluszek teraz cały czas wymyślają imiona... miłej niedzieli Wam życzę a my dalej remont kuchni mamy więc do roboty calusy

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam witam i o zdrowie pytam :D dołączam też do Was, bo mam termin na 1 lutego, więc jak maleństwo się pospieszy, to też będę styczniową mamą :D Wizyta u lekarza dopiero 10 czerwca, ale już 2 kreseczki na 3 testach są :D
 
Wiem że minie ale to trochę potrwa jak narazie 7 tydzień troche mnie mdli ale reszta ok teraz wszystkie wyniki w tygodniu trzeba zrobić,i czekać
 
Witam, mamusie dawno mnie,nie byl...
Witam nowo przybyte mamusie :)
Sluchajcie kochane czy tez tak macie, ze w nocy czesto chodzicie do wc i jesc wam sie chce? No ja juz mam tak kolejna noc....
 
Hej kobietki.
Jakie tabletki można brać na ból głowy? Bo mnie strasznie boli od rana i się zastanawiam jakie można brać i czy w ogóle można.

Paracetamol. Mnie przedwczoraj bolala i sie wlasnie pytalam w aptece co moge wziac.


9ewnvfxmgto5niho.png
 
Witam, mamusie dawno mnie,nie byl...
Witam nowo przybyte mamusie :)
Sluchajcie kochane czy tez tak macie, ze w nocy czesto chodzicie do wc i jesc wam sie chce? No ja juz mam tak kolejna noc....
Ja to bardziej żywotna w nocy jestem niz w dzień. Latam do łazienki co chwile bo mam straszne mdłości i wymioty mnie męczą.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie na razie żadne nudności nie męczą, ale u mnie to wcześnie jeszcze... mam nadzieje, że może maleństwo da mi żyć i może łagodnie przejdę ciążę... w mojej rodzinie raczej nie ma problemów.
Natalijka, na ból głowy to tylko Paracetamol.
 
Do góry