reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Napisałam że na razie mnie nie męczy ,a jednak mnie w południe chwyciło ale tylko troche mam nadzieje ze więcej nie bedzie mnie męczyć ,1,5 godziny garnuszek ziemniaków strugam mąż w pracy.
 
reklama
A ja glodna jestem a jedzenie mi po 2 gryzach w gardle staje :/ nie mdli mnie ale zoladek odmawia przyjmowania jedzenia.


9ewnvfxmgto5niho.png
 
mnie tez z jedzeniem jakos nie po drodze. z jednej strony jestem glodna ale na sama mysl o czyms konkretnym robi mi sie niedobrze.
czas na szczescie szybko leci i juz we wt rano mam usg! nie moge sie doczekac..
 
Witam weekendowo. Ja sie dzis obudzilam bez mdlosci ale przyszly pozniej, jedynym sposobem które na nie znalazlam to zjedzenie Czegoś porzadnego I konkretnego I ciezkostrawnego najlepiej.
Ale pierwsze gryzy to masakra, niby jestem glodna a na jedzenie patrzec nie moge.
Ogarnelam dzisiaj ogrodek z A. I jestem przeszczesliwa jak slicznie wszystko Zaczyna kwitnac. Zrobie kilka fotek to sie pochwale.
Nutka witaj. Daj sobie przezyc swoje przerazenie I niedowierzanie, z mojego dosqiadczenia to jedyny sposób zeby je przetrawic I zaakceptowac
 
Oddajcie mi trochę mdłości, bo ja jem jem jem jem jem jem.....jem! wszytko mi smakuje jakbym latami nic nie jadła :growl: to się źle skończy na wadze, a nawet mnie jeszcze nie zważyli i nie zapisali na start :-D
 
Witajcie nowe mamy,
Przede wszystkim Lui bardzo mi przykro ze taki stres przechodzisz,trzymaj się dzielnie i odczekaj tak jak dziewczyny piszą.kilka dni robi kolosalna różnice i nasze zarodki szaleją z rozwojem wiec może usłyszysz serduszko juz niedługo.
Współczuję Wam mdłości bo przechodziłam to z synem w ciąży.
Ja natomiast mam tak jak Ty Muffinko,odkurzacz jedzeniowy.wciągam wszystko jak leci.juz ważę 3kg więcej :errr:wieczorem bo tym wszystkim mnie lekko mdli ale dalej jestem głodna.
 
Paraplu mam tak samo nawet jk mdłości ustąpią to ciezko mi jesc bo rośnie w gębie [emoji58]

Wróciliśmy z nad morza moja córa przeszczęśliwa, przyszły maz polubił morze [emoji6][emoji6][emoji12]

Dziewczyny powiedzcie mi jak u Was ze śluzem bo ja miałam potop wrecz a od wczoraj susza az boli [emoji15] czy to normalne ????


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry