reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Lui musisz być silna! Mi w 6 tyg w szpitalu powiedzieli że nic z tego nie będzie i zrobili mi zabieg. Do dzisiejszego dnia żałuję, że poddałam się tak szybko... :-( Dzisiaj juz bym na spokojnie zaczekala. I czasami nie powtarzaj mojego błędu! Musisz jeszcze troszkę poczekać tym bardziej ze coś się rozkręca :-) Bądź dobrej myśli! Trzymamy kciuki!
 
reklama
Dziewczyny czy wasze piersi tez sa gorące ? [emoji15] zdjęłam stanik bo juz mnie tak bolało, ze nie mogłam ruszyć ręka, dotknęłam rodzynka a ten jak z pieca wyjety [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie to wszystko jest dziwne. Tydzień temu byłam na wizycie i był tylko sam pęcherzyk. Dzisiaj byłam to pęcherzyk ciążowy miał 12 mm, czyli książkowo. Pęcherzyk żółtkowy według lekarza jest bardzo ładny i idealnych rozmiarów, bo ma 4 mm. Czyli w przeciągu tygodnia coś się ruszyło..
Czas wszystko pokaze a teraz to tylko trzeba pozytywnie myśleć.trzymam kciuki!
 
Witam kupe lat mnie na tej stronie niebyło 8 lat temu i powracam też mam termin na stycznia wpada 100 % jestem załamana.Córy mam już duże 13 lat i 8 lat narazie to tylko mąż się cieszy bo dziewczyny bęczą zresztą ja też szok do mnie to nie dociera że po raz 3 zostanę mamą
 
Witaj nutka13[emoji3] na pewno dziewczyny ochłoną i zaczną się cieszyć z nowego członka rodziny[emoji4] Tobie też będzie wtedy lżej.

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj nutka :) szok minie i zostanie radość :)

Ja dzis zajrzę do was wieczorem bo zbieramy sie i śmigamy to Littlehampton nad morze troche zaczerpnąć zdrowego powietrza z dala od miasta :)


Miłej niedzieli stycznioweczki [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry