reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Paraplu mam tak samo nawet jk mdłości ustąpią to ciezko mi jesc bo rośnie w gębie [emoji58]

Wróciliśmy z nad morza moja córa przeszczęśliwa, przyszły maz polubił morze [emoji6][emoji6][emoji12]

Dziewczyny powiedzcie mi jak u Was ze śluzem bo ja miałam potop wrecz a od wczoraj susza az boli [emoji15] czy to normalne ????


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie w jeden dzien mnostwo sluzu, w inny troche, a jeszcze w inny wcale i tak w kolko. ;)
Dodatkowo na poczatku mialam taki jak kurze bialko bardziej a teraz taki mleczny, dosc gesty, ze po siku widac go w toalecie ;)
 
reklama
Dziewczyny, jest konkurs na FB, gdzie do wygrania są kalendarze ciążowe z poradami. Chciałam kupić jakiś poradnik książkowy, a jakbym wygrała, to się nie obrażę :p
Jeśli któraś też chce, to szczegóły TUTAJ

Mąż mnie pyta czy ma lecieć po ogórki kiszone do sklepu, bo nie ma... heh... na razie jakoś żadnych zachcianek, nic nie mam. Gdybyśmy się nie starali, to pewnie bym nawet nie pomyślała, że mogę być w ciąży, bo zupełnie nic na to nie wskazuje oprócz tych 2 kreseczek :)
 
Paraplu mam tak samo nawet jk mdłości ustąpią to ciezko mi jesc bo rośnie w gębie [emoji58]

Wróciliśmy z nad morza moja córa przeszczęśliwa, przyszły maz polubił morze [emoji6][emoji6][emoji12]

Dziewczyny powiedzcie mi jak u Was ze śluzem bo ja miałam potop wrecz a od wczoraj susza az boli [emoji15] czy to normalne ????


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie caly czas sucho, czaaaaasem troszke wilgotno.

Dziewczyny, jest konkurs na FB, gdzie do wygrania są kalendarze ciążowe z poradami. Chciałam kupić jakiś poradnik książkowy, a jakbym wygrała, to się nie obrażę :p
Jeśli któraś też chce, to szczegóły TUTAJ

Mąż mnie pyta czy ma lecieć po ogórki kiszone do sklepu, bo nie ma... heh... na razie jakoś żadnych zachcianek, nic nie mam. Gdybyśmy się nie starali, to pewnie bym nawet nie pomyślała, że mogę być w ciąży, bo zupełnie nic na to nie wskazuje oprócz tych 2 kreseczek :)
Ja myslalam, ze ciaza jakos zmieni diametralnie moje samopoczucie, ze jakies zen mi w leb wstapi, albo ze bede sie jakos mega dziwnie czuc [emoji16] no bo wszedzie pisza, ze to "odmienny i wyjatkowy stan" i spodziewalam sie takiego jakiegos efektu WOW [emoji23] a tu lipa bo czuje sie normalnie tylko cycuchy mam sliczne i bolace oraz czasem zakluje podbrzusze.
Haha bez kitu, spodziewalam sie czegos na pograniczu paranormal activity [emoji23]


9ewnvfxmgto5niho.png
 
Dziewczyny, jest konkurs na FB, gdzie do wygrania są kalendarze ciążowe z poradami. Chciałam kupić jakiś poradnik książkowy, a jakbym wygrała, to się nie obrażę :p
Jeśli któraś też chce, to szczegóły TUTAJ

Mąż mnie pyta czy ma lecieć po ogórki kiszone do sklepu, bo nie ma... heh... na razie jakoś żadnych zachcianek, nic nie mam. Gdybyśmy się nie starali, to pewnie bym nawet nie pomyślała, że mogę być w ciąży, bo zupełnie nic na to nie wskazuje oprócz tych 2 kreseczek :)

Ja z dziwnych zachcianek to wczoraj skwarki z boczku migdałami przegryzałam. A dzisiaj po obiedzie na nektarynkę się rzuciłam.
 
Ja podczytuje was ale jakoś nie mogłam się zebrać na pisanie :)
Ja nie mam żadnych objawów .. próbuję się nie nakręcać,ale mogłoby czasem zemdlić mnie dla przypomnienia,że w ciąży jestem i świętego spokoju ;p
Ja też z tych co jedzą jedzą i jedzą, ale i bez ciąży tak mam ;p
Teraz robię sobie ciągle wodę z cytryną, truskawkami, jeżynami jak mam,pyszna - szczególnie jak wyjadam owoce, u nas już truskawki 4 zł kg, więc teraz pewnie co drugi dzień makaron z truskawkami,koktajl z truskawkami,a może wy macie jakieś ciekawe pomysły, przepisy na wykorzystanie truskawek ?
 
Dziewczyny, czy Was też tak boli podbrzusze jak na miesiączkę? Bo mnie właśnie boli i nie wiem czy to dobry zwiastun czy zły. Na szczęście żadna nospa nie jest potrzebna.
 
Ja nie mieszcze się powoli w swoich spodniach,a ciążowe jeszcze mi z tyłka lecą... Ehhh... I co tu ubrać? Staniki zmieniam z B na C. Apetyt też jakiś nie taki, jabłka tylko mi smakują [emoji6]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy Was też tak boli podbrzusze jak na miesiączkę? Bo mnie właśnie boli i nie wiem czy to dobry zwiastun czy zły. Na szczęście żadna nospa nie jest potrzebna.
Lui nie martw się na zapas w Twoim przypadku może to być i dobry zwiastun i niestety też zły. .. wiem ze ciężko ale postaraj się wytrzymać jeszcze tydz. Trzymam kciuki kochana

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ja chyba juz nabawilam sie zapalenia pochwy na poczatku myślałam ze to pęcherz a teraz to juz sama nie wiem bo dodatkowo jeszcze swędzi a wizytę nam dopiero 29czerwiec co robic?poradzcie cos...
 
reklama
Ja podczytuje was ale jakoś nie mogłam się zebrać na pisanie :)
Ja nie mam żadnych objawów .. próbuję się nie nakręcać,ale mogłoby czasem zemdlić mnie dla przypomnienia,że w ciąży jestem i świętego spokoju ;p
Ja też z tych co jedzą jedzą i jedzą, ale i bez ciąży tak mam ;p
Teraz robię sobie ciągle wodę z cytryną, truskawkami, jeżynami jak mam,pyszna - szczególnie jak wyjadam owoce, u nas już truskawki 4 zł kg, więc teraz pewnie co drugi dzień makaron z truskawkami,koktajl z truskawkami,a może wy macie jakieś ciekawe pomysły, przepisy na wykorzystanie truskawek ?

Ciasto z truskawkami (Na bardzo szybko)
2szkl mąki
2szkl cukru
1 łyżeczka proszku do pieczenia
4 jajka
1 margaryna stopiona i wystudzona.

wszystko razem wymieszać mikserem, wylać na blaszkę, rozłożyć/rozrzucić truskawki na wierzchu i piec w 180 stopniach przez trzydzieści minut. Podawać posypane cukrem pudrem.

albo

Deser lodowo jogurtowy (ten działa lepiej z mrożonymi truskawkami)
1 porcja jogurtu naturalnego (najlepiej gęstego)
1 (albo pół) porcji lodów waniliowych
1 porcja truskawek mrożonych - lekko rozmrożonych (można też użyć brzoskwiń i banów, truskawek i bananów, anansów i kokosa, albo malin i brzoskwiń)

zblendować zanim rozpuszczą się lody, można pić przez grubą słomkę :)

A na upalne dni polecam zamrozić miętę/melissę i truskawki/jeżyny/maliny etc i używać jako kostek lodu w wodzie

Dziewczyny a ja chyba juz nabawilam sie zapalenia pochwy na poczatku myślałam ze to pęcherz a teraz to juz sama nie wiem bo dodatkowo jeszcze swędzi a wizytę nam dopiero 29czerwiec co robic?poradzcie cos...

do zwykłego lekarza szybciutko. A zanim pójdziesz probiotyki (są równierz dopochwowe), jogurty i ograniczenie cukru może pomóc.
+ płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym

Ja nie mieszcze się powoli w swoich spodniach,a ciążowe jeszcze mi z tyłka lecą... Ehhh... I co tu ubrać? Staniki zmieniam z B na C. Apetyt też jakiś nie taki, jabłka tylko mi smakują [emoji6]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom

gumka do włosów między guzikiem i dziurką w spodniach. a żeby przykryć to koszulkę na cienkich ramiączkach potraktować jako pas "ciążowy"
 
Do góry