reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

U mnie nie ma mowy o kawie, a straszny kawosz byłam. Nie mogę, bo zaraz mi niedobrze i od razu słabo się robi. Juz tydzień jestem bez.
A tak z innej beczki, właśnie czekam w kolejce do gina... Ależ mnie strach zżera... Pewnie kolo 17 wejdę.

Napisane na D2403 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia[emoji5]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
u całkiem odwrotnie. W pierwszej ciąży ochota na mięcho, kwaśne i ostre i była dziewczynka. W drugiej ciąży myślałam że mnie coś rozerwie jak czegoś słodkiego nie zjadłam no i chłopak był :) niestety z tym słodkim zostało mi do dnia dzisiejszego co kiedyś słodycze mogły nie istnieć :\

Rosana super że teściowa na parkitce pracuje. Będziesz miała super opiekę :) Rodzilam tam synka i mimo wcześniejszych złych wspomnień było całkiem fajnie.
Co do Płacheckiego to słyszałam że dobry i miły, tylko znajoma mi kiedyś mówiła że ani razu nie przyszedł do niej jak leżała przed porodem na patologii i pozniej po porodzie zapytać Jak się ma. Widział ją tylko na obchodzie i uśmiechał się tylko z daleka.

kiedy on przyjmuje?

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom

W medyku jest na pewno w poniedzialki i jeszcze jakis dzien tyg. Ale niestety nie pamietan jaki:) najlepiej zadzwonic i sie umowic:)

Wyczytalam tez gdzies ze on wlasnie jest tez na parkitce wiec moze uda mi sie przeniesc potem do niego na nfz wlasnie do szpitala :)
Teraz tez chcesz rodzic na parkitce?:) Moze sie spotkamy na porodowce ^^
 
Dziewczyny, a jak jest u Was z piciem kawy? Ja w pierwszej ciąży miałam odrzut, a w tej wypije, słabą, z dużą ilością śmietanki i cukru.

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja lubie kawe rozpuszczalna i z ekspresu. pilam w tamtej ciazy 1-2male rozpuszczalne a teraz kupilam sobie bezkofeinowe smak ten sam a przynajmniej tej kofeiny nie ma no i przestaje mnie do niej ciagnac.
Wtedy w poprzedniej ciazy mialam nadcisnienie i powinnam sie powstrzymac. A teraz juz tydzien temu gin kazal mierzyc cisnienie dwa razy dziennie bo znow za wysokie wychodzi.

A co do dolegliwości nawet za bardzo uciazliwe nie sa. Wczesniej troche mnie mdlilo ale chwilowo. Za to zgaga jest byla powalajaca teraz juz lepiej. No i jeszcze sikac moge co 5 minut ach.. i mam cycki jak balony a bola i sa tak spuchniete jakby zaraz mialy eksplodowac i to w sumie od 2tc.
 
Ostatnia edycja:
Jak to jrst z jazda na rowerze w 1 trymestrze?
Musze sie wybrac do sklepu ktory mam ok km od domu. Nie chce mi sie isc na nogach,zreszta zakupy che zrobic troszke wieksze bo w lodowce pusto i nie widzi mi sie tego dziwgac, z rowerem byloby latwiej. tylko nie wiem. Wolno, nie wolno?
 
Jak to jrst z jazda na rowerze w 1 trymestrze?
Musze sie wybrac do sklepu ktory mam ok km od domu. Nie chce mi sie isc na nogach,zreszta zakupy che zrobic troszke wieksze bo w lodowce pusto i nie widzi mi sie tego dziwgac, z rowerem byloby latwiej. tylko nie wiem. Wolno, nie wolno?

Ja w pracy do 7 miesiąca jeździłam.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rosana jeszcze ie wiem, wszystko zależy gdzie będzie pracować mój lekarz prowadzący ;)
Jazda na rowerze jak naj bardziej. Nie dajmy sie zwariować, szczególnie że to początek. No chyba że masz cały czas pod stromą górę i musisz mocno się namachać ;)

Malami powodzenia :*

Danutka ja zapalona kawoszka. Uwielbiam czarną kawę. Póki co piję jak dawniej. W ciązy też mi skakało ciśnienie jak szalone i piłam inkę ;)
 
Ja sobie pije jedna kawe rano bo bez niej musialabym rzucic prace. Dzieki tej kawie jestem w stanie chociaz w pracy jako tako funkcjonowac.

A rower jest ok o ile nie masz jakichs problemow jak plamienia czyli po prostu jak ciaza zdrowa to rowerkiem mozesz smialo smignac do sklepu :)
 
reklama
Do góry