reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Brzusio ja mam po każdej wodzie nudności moze sprobuj jakiegos soku...
Ja pije jabłkowy i chyba jedyne co mi sie nie zbiera na wymioty i nudności..
 
Mamy roczniaków wcale wam sę nie dziwię że zastanawiacie się jak sobie dacie radę z dwójką maluchów. Mój w styczniu będzie miał prawie 4 lata i sama się zastanawiam jak dam sobie radę hehe

Mdłości niby mogą zacząć się ok 6-7tc ciąży. Też się kiedyś martwiłam bo żadnych objawów nie miałam, skarżylam się nawet mojemu ginkowi no i dopało mnie tydzień później, aż miałam dość :)

Hej hej są tu jakieś dziewczyny z Częstochowy i okolic?


Ann ja jestem z okolic Częstochowy:) w Częstochowie pracuje i studiuje ;)

Ps. Znasz moze jakiegos gin. Na nfz do ktorego kozna sie umowic na konkretna godzine a nie czeka sie miliony lat?:)
 
Hej Styczniowki :)

ale Wam zazdroszcze tych USG. Moje pierwsze dopiero w sobote. Na prawde podziwiam kazda ktora docyduje sie na dziecko majac juz przynajmniej jedno male w domu :) no dla mnie jestescie jakimis hirołsami :D u mnie bez zmian, spiaczka ciazowa na calego. Wczoraj popoludniu 4-godzinna drzemka a o 23 juz padalam ze zmeczenia, spalam 9 godzin i sie nie wyspalam, poszlam sie przez to zdrzemnac dzisiaj o 13 i wstalam...pol godziny temu!!!!
Borze zielony, od tego spania odlezyn dostane [emoji23]
 
Hej dziewczyny! Niestety źle wiadomości. Zrobiłam dzisiaj drugi raz betę po 72 h. W piątek była dokładnie 27500 a dzisiaj 38000. Więc wzrosła tylko 40% przez 72h. Dzwoniłam do mojej gin żeby skonsultować wyniki i kazała mi przyjechać dzisiaj wieczorem na wizytę. Ale niestety już nie nastawiam się na dobre wieści.
 
Hej kochane

Ja wody piłam duzo ok 2 litrów ale ostatnie 2-3 dni mi nie wchodzi.

Asiz trzymam kciuki i nie trać nadziei, jesteśmy z Toba.

Ja dzis dzien na pełnych obrotach ubrać mojego B to ślubu to było wyzwanie [emoji36] dziad uparty bardziej niż diabeł !
Cały dzien lataliśmy dopisać na ostatni guzki weselne sprawy takze byle do 10tego [emoji7]

Buziam was bardzo :*


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny! Niestety źle wiadomości. Zrobiłam dzisiaj drugi raz betę po 72 h. W piątek była dokładnie 27500 a dzisiaj 38000. Więc wzrosła tylko 40% przez 72h. Dzwoniłam do mojej gin żeby skonsultować wyniki i kazała mi przyjechać dzisiaj wieczorem na wizytę. Ale niestety już nie nastawiam się na dobre wieści.

Srednio sie znam ale przy takich wartosciach beta juz chyba zwalinia? :)
 
Do góry