reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Drogie mamusie dziś byłam u lekarza, potwierdził ciążę. Mam już pierwszą focię, ale się cieszę:). Tylko jutro czeka mnie rozmowa z kierowniczką i nie wiem jak zareaguje:confused:
 
reklama
Rosana właśnie miałam się to samo pytać :) w ciąży w chodziłam do Strzelczyka do przychodni na wrzosowiaku (kobiety w ciąży są zapisywane na wizyty w takim zeszycie i nie muszą stać w kolejce by się rejestrować. I do dr Lemańskiego prywatnie na Kutrzeby. jego mogę polecić z czystym sumieniem bo to człowiek dusza i widać że kocha to co robi ale wg mnie za mało usg robi przejmując prywatnie. Z 4 w ciągu całej ciąży jeśli nic się nie dzieje. Ale jest na każde wezwanie. Sama nie wiem do kogo teraz iść.

Ulcia witaj i gratuluję fasolki :) na kidy masz termin?

Asiz daj znać po wizycie. 3mam kciuki żeby było dobrze

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Niestety źle wiadomości. Zrobiłam dzisiaj drugi raz betę po 72 h. W piątek była dokładnie 27500 a dzisiaj 38000. Więc wzrosła tylko 40% przez 72h. Dzwoniłam do mojej gin żeby skonsultować wyniki i kazała mi przyjechać dzisiaj wieczorem na wizytę. Ale niestety już nie nastawiam się na dobre wieści.
Daj znać jak po wizycie?
 
A jaka wode kobietki pijecie?bo ja tylko na muszyniance tej lekko gazowanej tylko taka mi wchodzi przy moich nudnosciach
ja piję wodę niegazowaną, ale dodaję cytryny,jak mam to mięte,imbir,limonkę,może spróbuj ?

Hej kochane

Ja wody piłam duzo ok 2 litrów ale ostatnie 2-3 dni mi nie wchodzi.

Asiz trzymam kciuki i nie trać nadziei, jesteśmy z Toba.

Ja dzis dzien na pełnych obrotach ubrać mojego B to ślubu to było wyzwanie [emoji36] dziad uparty bardziej niż diabeł !
Cały dzien lataliśmy dopisać na ostatni guzki weselne sprawy takze byle do 10tego [emoji7]

Buziam was bardzo :*


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ooo to trzeba Ci zorganizować wieczór panieński na forum haha będziemy wklejać nieprzyzwoite rzeczy haha
gratulacje, co masz mieć lepiej ode mnie :D ja mężatka od 3,5 roku i ku pociesze powiem Ci,że mój mąż po ślubie zmienił się, ale zdecydowanie na lepsze :) może w sumie nie tyle co po ślubie co po dziecku ;)


Jakie ja mam wzdęcia;((( dzisiaj w nocy nie spałam 2 godz., w brzuchu mi się bulgotało i bolał, mam nadzieję, że z fasolką wszystko dobrze ;((( dzisiaj nawet się nie mogłam załatwić,a cały dzień jadłam dużo warzyw i owoców , nadal czuję mega dyskomfort w brzuchu
 
Już po wizycie! Zryczalam się jak głupia :-) 6 mm szczęścia z bijacym sercem jak dzwon :-)))))) wymiarami odpowiada dokładnie 6 t3d. Czyli ksiazkowo :-) tylko pytanie gdzie ten maluch się schował 4 dni temu??? Nieważne... Ważne że jest :-))) a wyniki betahcg faktycznie przy takim stężeniu już tak nie wzrastają...
 
Asiz czekam na informacje.
ja piję wodę niegazowaną, ale dodaję cytryny,jak mam to mięte,imbir,limonkę,może spróbuj ?


ooo to trzeba Ci zorganizować wieczór panieński na forum haha będziemy wklejać nieprzyzwoite rzeczy haha
gratulacje, co masz mieć lepiej ode mnie :D ja mężatka od 3,5 roku i ku pociesze powiem Ci,że mój mąż po ślubie zmienił się, ale zdecydowanie na lepsze :) może w sumie nie tyle co po ślubie co po dziecku ;)


Jakie ja mam wzdęcia;((( dzisiaj w nocy nie spałam 2 godz., w brzuchu mi się bulgotało i bolał, mam nadzieję, że z fasolką wszystko dobrze ;((( dzisiaj nawet się nie mogłam załatwić,a cały dzień jadłam dużo warzyw i owoców , nadal czuję mega dyskomfort w brzuchu

Wzdecia is my life ;)
A na poprawienie ruchow jelit Polecam owsianke z jogurtem.
Dwie lyzki platkow owsianych zalewamy zimna woda zeby przykryc I na minute do mikrofali albo gotujemy az sie rozciamka.
Lekko studzimy, dodajemy co tam lubimy (owoce, bakali etc) I nahlepiej z rana. Przed I po najlepiej qypic troche wody, chociaz pół szklanki. Bez wody owsianka zatyka.
 
Już po wizycie! Zryczalam się jak głupia :-) 6 mm szczęścia z bijacym sercem jak dzwon :-)))))) wymiarami odpowiada dokładnie 6 t3d. Czyli ksiazkowo :-) tylko pytanie gdzie ten maluch się schował 4 dni temu??? Nieważne... Ważne że jest :-))) a wyniki betahcg faktycznie przy takim stężeniu już tak nie wzrastają...
Ciesze sie kochana, trzymajcie sie z fasolkiem mieciutko I cieplutko.
 
reklama
Już po wizycie! Zryczalam się jak głupia :-) 6 mm szczęścia z bijacym sercem jak dzwon :-)))))) wymiarami odpowiada dokładnie 6 t3d. Czyli ksiazkowo :-) tylko pytanie gdzie ten maluch się schował 4 dni temu??? Nieważne... Ważne że jest :-))) a wyniki betahcg faktycznie przy takim stężeniu już tak nie wzrastają...
Cudowne wieści !!!!!

Ps.ankamaz Super pomysl z tym wieczorem panienskim na forum
 
Do góry