reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Czesc Lui :)

U mnie dzisiaj okropnie wieje.

A ja sie zachwycam swoimi piersiami i ciagle je macam :D nie urosly co prawda ale zrobily sie takie pelne w srodku przy dotyku Zawsze mialam je mieciutkie a teraz sa takie fajne :D
Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi :)
 
reklama
Czesc Lui :)

U mnie dzisiaj okropnie wieje.

A ja sie zachwycam swoimi piersiami i ciagle je macam :D nie urosly co prawda ale zrobily sie takie pelne w srodku przy dotyku Zawsze mialam je mieciutkie a teraz sa takie fajne :D
Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi :)

Doskonale Cię rozumiem :D mi sie teraz wieczorami robią takie pełne, a że mam malutkie (takie A/B że wcześniej szkoda było dotykać :D) to teraz popadam w zachwyt i je miziam po nocy :D
Mam nadzieje, że mi troszkę chociaż w ciąży urosną :p
 
Czesc Lui :)

U mnie dzisiaj okropnie wieje.

A ja sie zachwycam swoimi piersiami i ciagle je macam :D nie urosly co prawda ale zrobily sie takie pelne w srodku przy dotyku Zawsze mialam je mieciutkie a teraz sa takie fajne :D
Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi :)

To zazdroszcze malych cyckow. Moje donice ciezko ogarnac.
Po pierwszej ciazy z DD zrobilo Sie E-F, a teraz jestem G-H I jak mi jeszcze urosna to chyba na taczce je Bede wozic bo kregoslup juz teraz wysiada.;-)

Po ostatnich dwoch dniach wyglada mi na to ze poranne mdlosci Bede miala wieczorem.

Jak Sie czujecie?
 
Lui witaj, masz ładne przyrosty bety :tak:

Aniay to mamy podobny rozmiar piersi, moje to tak koło G, I oby większe nie urosły.

U mnie jest trochę lepiej, plamienia jakieś są, ale krwi na razie brak. No i po wczorajszej becie uspokoiłam się.
Za to dzisiaj od samego rana łamie mnie w krzyżu i pobolewa brzuch.

Pogoda się popsuła, wczoraj było ładnie, słoneczko świeciło a dzisiaj leje. Także zamieniłam się z wami tym deszczem ;)
 
Lui witaj, masz ładne przyrosty bety :tak:

Aniay to mamy podobny rozmiar piersi, moje to tak koło G, I oby większe nie urosły.

U mnie jest trochę lepiej, plamienia jakieś są, ale krwi na razie brak. No i po wczorajszej becie uspokoiłam się.
Za to dzisiaj od samego rana łamie mnie w krzyżu i pobolewa brzuch.

Pogoda się popsuła, wczoraj było ładnie, słoneczko świeciło a dzisiaj leje. Także zamieniłam się z wami tym deszczem ;)

U mnie niestety wczoraj lało, dzisiaj obudziło mnie słoneczko, ale już gdzieś uciekło i znowu pada :(
Ze spacerowania więc nici. :(

Dziewczyny mam pytanie do was :) jakie formy rozrywki w 1 trymestrze można uskuteczniać?:)
Dobtej pory często wybierałam się na kręgle, potańczyć do klubu, kino, bilard, wyjście na pizze.

Teraz weeend spędziłam całkiem w domu bo nie wiem w sumie co mi wolno:( Pewnie przesadzam, ale wolałam dmuchać na zimne, a teraz boje sie że wszyscy sami domyślą się że coś jest na rzeczy bo to do mnie niepodobne ;), a wiadomo - Wolelibyśmy z partnerem sami poinformować wszystkich jak już będzie wszystko pewne :)
 
Bridget Jones a u nas dzis zimno i deszczowo brrer

Aniay no to niezle piersi tobie rosna hi hi;)
Mi po ciazy z mloda nieurosly za wiele minimalnie a mam miseczke B
 
reklama
Do góry