reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ja z libido tez tragedia, a z reguły mam go aż za dużo :cool2:ale w drugim trymestrze pewnie znowu pojawi się w nadmiarze:-) :)
 
reklama
Buleczko moze to tylko jakis krwiak sie pekl a dzidzi wszystko okej.
Na starczkach ktoras miala taki przypadek. Mam nadzieje, ze to tez tak u Ciebie jest. Tulam mocno i czekam na wiadomosc od Ciebie.

Ja mialam ciezki dzien w pracy i teraz mam zamiar odpoczywac ile sie da :) pewnie zaraz przytne komara. Moj K na zakupach a potem ma obiadek zrobic <3

Jak Wam mija sobota?
 
Buleczko moze to tylko jakis krwiak sie pekl a dzidzi wszystko okej.
Na starczkach ktoras miala taki przypadek. Mam nadzieje, ze to tez tak u Ciebie jest. Tulam mocno i czekam na wiadomosc od Ciebie.

Ja mialam ciezki dzien w pracy i teraz mam zamiar odpoczywac ile sie da :) pewnie zaraz przytne komara. Moj K na zakupach a potem ma obiadek zrobic <3

Jak Wam mija sobota?
Spacer z moimi dwoma skarbami duzym I malym. I wszystkie bóle I klucia mi przeszly.
Za to wczoraj wieczorem I dzis rano miałam nieprzyjemne dreszcze.

Bulkaasia czekam na nowiny
 
Bulkaasia pamiętaj że zawsze do końca trzeba mieć nadzieję....:hmm: są różne przypadki gdzie naprawdę wszystko się dobrze kończyło... Daj znać jak najszybciej po wizycie u gina
 
Hej!
Mogę się tu do was jeszcze przyłączyć?:) licząc od ostatniej @ wychodzi, że jestem w 4 tyg i 3 dniu:)
W 27 dc pokazala się rano druga slaba kreska, popoludniu powtorzony test i kreska jeszcze bardziej widoczna :)
W 28 dc beta - 38.70
30 dc beta - 78.52
Martwi mnie że troszję ta beta niska, ale w poniedziałek mam wizytę u gin. To może się coś więcej okaże :)

Ps. Jeśli chodzi u mnie o objawy to ból brzucha od 3 dni. Wcześniej raczej lekki takie ciągnięcie. Dzisiaj od rana jak na okres, ale żadnej krwi nie ma. Wypoczywam na leżąco.od rana ;)
Pojawił się tylko przezroczysty, ciągliwy śluz. Piersi przez 2 dni były nabrzmiałe, ale dzisiaj jakby zmalały, tylko sutki nadal są obolałe. :)
 
Ostatnia edycja:
A ja jestem przerazona, obudzilam sie i mnie piersi duzo mniej bola. Zadnych objawow nie mam :( martwie sie. A na bete dopiero we wtorek moge isc :(
ja też nie mam żadnych objawów, dzisiaj byłam śpiąca pół dnia, ale to pewnie jak prawie każdy jak leje cały dzień deszcz ;p dla uśmiechu w ten pochmurny dzień zrobiłam sobie test i piękne krechy, już nie kreseczki ;)

hej:hmm: , u mnie to już koniec. Od 4 rano na kiblu, leci żywa krew , brzuch boli strasznie. Czuję się tak jakbym dostała okres. :hmm:
Póki lekarz nie potwierdzi nic straconego! Nie takie tu historie można było wyczytać ! Daj znać, trzymam kciukasy i tule mocno ;)

Hej!
Mogę się tu do was jeszcze przyłączyć?:) licząc od ostatniej @ wychodzi, że jestem w 4 tyg i 3 dniu:)
W 27 dc pokazala się rano druga slaba kreska, popoludniu powtorzony test i kreska jeszcze bardziej widoczna :)
W 28 dc beta - 38.70
30 dc beta - 78.52
Martwi mnie że troszję ta beta niska, ale w poniedziałek mam wizytę u gin. To może się coś więcej okaże :)

Ps. Jeśli chodzi u mnie o objawy to ból brzucha od 3 dni. Wcześniej raczej lekki takie ciągnięcie. Dzisiaj od rana jak na okres, ale żadnej krwi nie ma. Wypoczywam na leżąco.od rana ;)
Pojawił się tylko przezroczysty, ciągliwy śluz. Piersi przez 2 dni były nabrzmiałe, ale dzisiaj jakby zmalały, tylko sutki nadal są obolałe. :)
Gratuluję i witam nową koleżankę :):)
 
reklama
Do góry