reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Czoperka pięknie wytłumaczyła czemu nie można przodem czyli jest zła postawa kręgosłupa jest nienaturalnie wycięty. no i nogi zamiast na żabę wiszą.

ja też się boję tego że jako najmlodszy z grudnia będzie odstawał po prostu i nie poradzi sobie.no ale co przyniesie los tak będzie ;)

znalazłam super wozek rok po roku ale drogawy jak dla mnie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Myslalam ze jest jeszcze cos oprocz tego co Czoperka napisala;)

Jakos w nocy sie obudzilam i juz spac nie moglam teraz czuje sie jakby mnie czolg przejechal i kaca miala.

Ja tez cos tam czuje juz w brzuchi i jelita to raczej nie sa:)
Moj synek mowi, ze chce sie przytulic do brzusia i czasami cos powie do niej.

Zaraz ide na bazar trzeba obiad ugotowac. Dzis chyba pulpety w sosie pomidorowym zrobie, bo to szybko.
 
mysle ze jaka ralacje beda mialy miedzy soba nasze dzieci zalezy glownie od nas.
trudne zadanie, ale moga byc piekne rezultaty i milosc brata/siostry na cale zycie : )
 
reklama
Do góry