reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Nutka no wyszłaś za odpowiedniego faceta :) super. Jak maz po 13 latach potrafi taki byc to naprawde wielkie szczescie :) rewelacja, doceń to :)*
 
reklama
Ankamaz, kurcze nie wiem, nie mam cery naczynkowej. Bardzo lubię produkty Tołpy (np. płyn micelarny z bławatkiem). Ten sam producent robi też płyny micelarne i żele do twarzy dla Biedronki (Be Beauty) i też byłam z nich zadowolona. Ostatnio przerzuciłam się na ręcznie robione mydełka od mojej koleżanki, ale różnie z nimi bywa, na razie szukam ideału ;)
Proponuję spróbować ten z Biedry bo jest tani jak barszcz. Moim zdaniem zmywa dobrze, ale ja się nie maluje ani często ani mocno. Jak Ci nie podejdzie to przynajmniej nie duża kasa :)
 
Ostatnia edycja:
Malina to u nas tez
Corka z 3 ja z 20
Męża siostra z 18

Ja stasznie chciałam miec z grudnia dziecko
Nie wiem jak to sie stało
Spróbowaliśmy raz jedyny raz i sie udało a o drugie dwa lata walczenia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No widzisz teraz też prawie w grudzień się wstrzeliłaś:biggrin2:. Czasem tak bywa, że o drugie trzeba się dłużej postarać. Siostra mojego męża z pierwszym dzieckiem zaszła w pierwszym cyklu a na drugie musiała czekać ponad rok. U nas było odwrotnie najpierw ciąża pozamaciczna, póżniej dwa poronienia a dopiero następne zdrowe dzieciaki. Trafiłam poprostu na fachowego ginekologa, który zawsze mi mówi- pani Agatko zrobiliśmy pierwsze damy sobie radę i z drugim, no a teraz z trzecim;).
 
Nutka, super!

U nas o pierwsze walczyliśmy 2 lata. Badania, lekarze itd. Jakoś nie nastawiałam się na drugie, że będzie lub będzie tak poprostu. A tu niespodzianka :-) mniej więcej w 3-4 cyklu. No i myślałam wczesniej o bardziej wiosennym dziecku, po sezonie grypowym. Ale ze szczęściem się nie dyskutuje. Styczeń jest OK
 
Czemu nie mozna przodem nosic? Ale w ogole czy do jakiegos wieku?

Moj syn jes 29.12. Ma kiepsko. Jest najmniejszy w grupie ma rok do tylu z reszta dzieci. Inne juz sprawnie mowily, a on nie koniecznie, albo rysuja same sporo rzeczy. Moze to wina wczesniactwa. Itd a moze po prostu do wszystkiego bedzie dochodzil pozniej. Teraz roznica wieku jest najbardziej widoczna, pozniej zacznie co raz bardziej sie zacierac.
 
Moja modsza jest z grudnia i niestety nie poradzila sobie w pierwszej klasie. Dlatego boje się ze z kolejnym dzieckiem będzie podobnie. Starsza córa jest z listopada niby tez z pod końca roku ale ona swietnie sobie radzila i radzi w szkole.
 
Nutka trochę ci zazdroszczę mój maz nie przykłada się do rocznic ani tez urodzin. W ciągu 17 lat malzenstwa może z 5 razy kupil mi kwiaty.
 
Dzieki doceniam go kocham i szanuje ale nieraz jestem okropna ja zawinie on przeprasza.ALe i on nieraz ma swoje za uszami ale idealnego faceta niema .
 
reklama
Czemu nie mozna przodem nosic? Ale w ogole czy do jakiegos wieku?

Moj syn jes 29.12. Ma kiepsko. Jest najmniejszy w grupie ma rok do tylu z reszta dzieci. Inne juz sprawnie mowily, a on nie koniecznie, albo rysuja same sporo rzeczy. Moze to wina wczesniactwa. Itd a moze po prostu do wszystkiego bedzie dochodzil pozniej. Teraz roznica wieku jest najbardziej widoczna, pozniej zacznie co raz bardziej sie zacierac.
Czoperka pięknie wytłumaczyła czemu nie można przodem czyli jest zła postawa kręgosłupa jest nienaturalnie wycięty. no i nogi zamiast na żabę wiszą.

ja też się boję tego że jako najmlodszy z grudnia będzie odstawał po prostu i nie poradzi sobie.no ale co przyniesie los tak będzie ;)

znalazłam super wozek rok po roku ale drogawy jak dla mnie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry