reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witam dziękuje kochane za życzenia .Mąż zabrał nas nad wode dostałam bukiet róż i podziękował mi za te lata spędzone oraz zapytał czy wytrzymam z min jeszcze następne 13 lat bo bardzo nas kocha .A jego sensem życia jesteśmy my Ja i dziewczynki ,poczym dodał i ten cud co nosisz pod swoim serduszkiem ,po czym uklęknął a ja w bek beczałam z 10 minut i się smiałam.Potem pizza ale zjadłam malutki kawałek bo coś mnie dzisiaj męczy.Teraz lężymy ,dziewczyny po srodku i oglondamy film rodzinny Niania bum super film polecam.
Tak wiec po 13 latach mój facet umie zaskoczyć pozytywnie.
 
reklama
Marcje, ja w pierwszej urodziłam tydzień przed terminem :) Nie nastawiaj się źle, bo (serio!) dużo zależy od nastawienia. Poród to może być naprawdę przepiękne przeżycie :)

Malina, ja właśnie bym chyba chciała, żeby było styczniowe - bo najstarsze. Ja jestem ze stycznia i zawsze dobrze wspominałam, że pierwsza mam kolejne urodziny (teraz już się tak nie cieszę :p) Mój mąż jest za to z końcówki grudnia i mówi że przekichane, a najgorzej to czekać na 18-tkę :p Co do nudzenia się w 1 klasie to nie ma co się sugerować tą różnicą 12 miesięcy. Dzieci rozwijają się bardzo różnie. Mój grudniowy mąż umiał czytać w zerówce. Poza tym jeśli moje dziecię urodzi się w grudniu to będzie rocznikowo tylko rok różnicy między nim a moim pierworodnym, a ja jednak wolałabym dwa. Cóż, natura zadecyduje :)

Shaer, o rany, współczuję takiego chłopa. Rozmowa nic nie pomoże? :/

Aniay, mnie też totalnie nie przekonuje. W noszeniu w chuście BARDZO zwraca się uwagę na pozycję dziecka (kręgosłup i stawy biodrowe) i solidne dociągnięcie chusty. A tu producent po pierwsze pozwala na noszenie przodem do świata (plecami do mamy), gdzie kręgosłup jest wygięty odwrotnie to krzywizny fizjologicznej, a nogi dziecka zamiast być na żabkę to wiszą w stawach biodrowych. To jest tragiczna pozycja i każdy producent który pozwala na coś takiego jest moim zdaniem skreślony. Poza tym nawet we właściwej pozycji nie da się tego dobrze dociągnąć, więc dziecko nie będzie stabilne. Moim zdaniem krzywda dla dziecka.
 
@Czoperka a możesz mi jeszcze powiedzieć , czym myć twarz ? mam cerę naczynkową, ostatnio używałam płyn micelarny Redblocker ale nie byłam zadowolona, już nawet nie chodzi o to, ze naczynka jakie miałam takie mam, tylko samo oczyszczanie mnie nie zadowalało

@nutka13 ale super !! aż się wzruszyłam czytając, też bym beczała !
 
Może też ze względów sentymentalnych grudzień jest mi bliższy. Moja mama była z 6 grudnia, mój mąż, tak jak Maryqska z 20. Teść 23, siostra taty 22 a brat mojej mamy 21. Mamy jesze siostrzeńca z 8 grudnia.
 
reklama
Malina to u nas tez
Corka z 3 ja z 20
Męża siostra z 18

Ja stasznie chciałam miec z grudnia dziecko
Nie wiem jak to sie stało
Spróbowaliśmy raz jedyny raz i sie udało a o drugie dwa lata walczenia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry