reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Shaer trzymaj sie
I odpoczywaj
Do kiedy masz Męża??
I czemu Ci nie pomoże????


Malina waw próbowałaś naturalnie, ja tez pierwsze cc w ostatniej chwili jak juz rodziłam okazało sie ze corka pupa obrócona i od razu cc i tez chciałabym poczekać na akcje aż sama sie rozkręci, ale niewiem jak bedzie
A teraz sie chyba boje naturalnie rodzic jeszcze na ten temat nie rozmawiałam z lekarzem

Ja kolejne usg mam 30 sierpnia wiec cały miesiac czekania

Marcje moje pierwsze w terminie
Miałam na 2 grudnia urodziłam 3 grudnia



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mysle ze I dzieci urodzone w grudniu jak I w styczniu moga doszukac sie z tego powodow plusow I minusow. wiec lepiej zostawic sprawe naturze I zobaczymy jak bedzie : )
ja sie tylko ciesze ze jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem to jeszcze te swieta mnie nie ominal I bede mogla na spokojnie pozajadac sie roznyymi pysznosciami. no I impreza sylwestrowa moze tez bedzie ; )
 
Ja tez powiedziałam, ze nogi zacisnę i wstrzymam sie do stycznia:) to moja pierwsza ciąża, a słyszałam, ze te najcześciej przenoszone... Chociaż rożne rzeczy mówią.
Ja wlasnie jestem przerażona porodem. Ogólnie nastawiam sie na poród naturalny, ale boje sie, ze bedą problemy. Moje obie siostry przy pierwszym dziecku miały problem i kończyło sie na cesarce... Ja mam ogólnie wąskie biodra i boje sie, ze może byc cieżko [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Moja pierwsza przenoszona prawie dwa tygodnie. :D

Dziewczyny a dlaczego nie chcecie porodu w grudniu? Ja chyba bym wolała. Mam termin na 12. 01 i mam cicha nadzieję, że pokroją mnie pod koniec grudnia ( na 2 tygodnie przed czasem). Tak sobie myślę, że chyba fajniej żeby moja córeczka ( jeżeli się potwierdzi:)) była np najmłodsza w klasie niż najstarsza. Jeżeli urodzi się w styczniu to pewnie przyspieszę jej obowiązek szkolny, bo jako 7i pół latka nudziłaby się w 1 klasie. No nie wiem.
Z mojego doświadczenia bycie najstarszą w klasie ma swoje zalety. Min to że dziecko szybciej łapie, i nie ma takich trudności z nauką (moja córa jest też ze stycznia) Pół roku na tym etapie to nie problem dla dziecka, napewno nie będzie się nudzić.
Poza tym niektóre dzieci przecież później dojrzewają do nauki, więc wydaje mi się że starszym łatwiej niż młodszym.

Za to w przedszkolu faktycznie Oliwka była ze swoją grupą wiekową i się nudziła bo była najstarsza, także przenieśli ją grupę wyżej.

Kupujemy samochód! Pomimo tego że ma 14 lat, jeździ jak marzenie :)
 
Do piatku. Nie pomoze bo ma urlop,ma odpoczywac a nie zapier... bo to ma na codzien. A ja codziennie mam urlop bo g... robie
Do Nowego Tomysla mam blizej ale nie znam zupelnie tego miasta i chyba boje sie takich szpitali.

Mi bez roznicy czy styczen czy grudzien byle nie w Swieta czy Sylwestra
 
Shaer masz cholernie trudną sytuacje. Współczuje. Nie wyobrażam sobie być na twoim miejscu :(
Musisz kochana nauczyć się liczyc tylko na siebie.
Mój mąż przez 5 lat jezdzil na tirach, tez przyjezdzal na weekendy. Przestalismy się w ogóle rozumieć. Myslałam że się rozejdziemy. Wtedy podjelismy decyzje aby znalazł prace na miejscu , mniej zarabia ale zmniejszyly się tez koszty. Nie wydawal za granica itp. Na początku w ogóle nie mogliśmy się dogadać musieliśmy na nowo się dotrzc. Przez te 5 lat oboje się zmieniliśmy. Ja stałam się bardziej samodzielna wszystko było na mojej glowie. On zrobil się egoistyczny w końcu czas w samochodzie spedzal ze sobą i myslal tylko o swoich potrzebach. Ale po czasie się dotarliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni ze maz zrezygnowal z wyjazdów. Pisze to po to Shaer bo może w twoim przypadku tez by rozwiazalo to twoje problemy. Trzymam za ciebie kciuki.
 
Ja jakoś z upałami sobie radzę bo przez większość dnia jestem w biurze klimatyzowanym....

Ja tam mam figurę gruszki- szerokie biodra i wąska talia. A i tak skończyło się cc przez brak postępu (moze przez indukcję, może duże dziecko...).

Marcje, skorzystaj ze szkoły rodzenia, może poczujesz się pewniej.
 
MojaJulka z grudnia 3 ja z 20 i jakos nie było problemu
Ale zaś ja mam dylemat bo tu jest tak ze dzieci idą do szkoły ur od marca do marca czyli moja dwójka bedzie najmłodsza
Mam dylemat puszczać ja rok pózniej bo bedzie najstarsza i tak zle i tak nie dobrze
Zobacze jak sobie poradzi z ang teraz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Askl u mnie podobnie rok temu jeszcze Maz wyjeżdzał na 2 tyg wracał na tydzien i sama ciagle jak przyjeżdżał wszystko rozwalone
Pózniej miał wypadek i juz w domu
Cieżko sie dotrzeć dogadać jeszcze starania o dziecko totalnie nasz związek wisi
Brakuje nam czasu wspólnego
Mamy dziadka chciałabym gdzies wyskoczyć i ciagle cos



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry