reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

A mi przyszły siły chyba
Wczoraj dom posprzątałam
Juz 10 a ja obiad nastawilam

Wczoraj została nam resztka sałatki jarzynowej i chciałam ja zjeść
Moj Maz zaproponował swojemu Tacie
A ja sie aż popłakałam i wkurzyłam
Bo zostawiłam ja sobie zeby zjeść z corka kolacje tak to bym wcześniej zjadła
Ehhhhh hormony
[emoji33][emoji33][emoji33]
 
reklama
Askl
Inna opcja nie wchodzi w gre. Albo dostanie konrakt i bedziemy mieszkac razem, albo bedzie jak jest i w efekcie koncowym zabiore dzieci i odejde. Dlatego tez, nie zgadzam sie na zadne misje zagraniczne,czy to w czasie wojny i pokoju.
Zmiana pracy nie wchodzi w gre. Nigdzie nie dostanie takiego pakietu swiadczen i przywilejow

Maryqska
Wczoraj sie o to poklocilismy,oczywiscie nie przeprosil. Ale dzis zajal sie malym jak spalam, zrobil jakis tam obiad, naczynia powycieral. Niby pierdoly,ale to takie jego przepraszam. Teraz poszedl do sklepu,zeby mi kupic cos na co mam ochote, jakies owocki. Tylko jakos nie mam ochoty
 
Dziewczyny pytanko, dostałam od koleżanki na wypróbowanie coś takiego (bawełniane, ciepłe więc na zimę jak znalazł)
Normalną chustową pozycję też można zrobić.
Myślicie że warto odkupić od niej?
 
Shaer współczuje,na dzisiejsze czasy ten Twój mąż to straszny buc.Kiedyś był taki podział ale chyba mu się epoki pomyliły.Masz zagrożenie ciąży,swojego zdrowia a król na urlopie odpoczywa.Dzielna z Ciebie babka ze to znosisz. Jak chce być taki pan na wlosciach to niech zarabia tyle żeby nianie wynająć a jak nie to powinien w domu zapier...chociaż ten minimum jak urlop ma.Obys miała możliwość wypoczęcia choć trochę.
 
Dziewczyny pytanko, dostałam od koleżanki na wypróbowanie coś takiego (bawełniane, ciepłe więc na zimę jak znalazł)
Normalną chustową pozycję też można zrobić.
Myślicie że warto odkupić od niej?
dzieci nie powinno się nosić przodem do świata z przodu.to zła pozycja zarówno w chuscie jak i nosidle.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry