reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witaj Shariotka:)

U mnie teraz 14 tydz i 5dni brzucha jeszcze jako taki nie widać, może troche ciężej dopiąć sie w spodnie + 1 kg na plusie. Kiedy było u Was widać pierwsza ciąże ? Wy tuż już piszecie i ruchach dziecka a ja sie nawet nie czuje jak bym w ciąży była...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

W poprzedniej ciazy mi brzuch wyskoczyl koło 6tego miesiace (schudlam 5 kilo w pierwsze trzy miesiace)
Teraz mam już wyrazny okragly brzuszek (chociaz i tak brzuchata bylam) mimo tego ze spadlam 6 kg prawie.
W pierwszej ciazy przytylam 11kg I mimo wszystko w kurtkach sie dopinalam wiec brzuszka duzego nie miałam do końca.
Tetaz to chyba na taczce bede brzuch wozic w 9tym miesiacu.
Ruchy poczulam po 15tym tygodniu poprzednio ale w tej ciazy sie nie spodziewam za szbko bo mam blizme przez srodekbrzucha I grubsza duzo jestem.

Julia, widzialam twoje dzieciatko tylko zapomnialam napisac.
Ja strzelam ze bedziesz miała fotogenicznego chlopca :p
 
reklama
Ja 3kg na plusie wiec nadal 9na minusie.
Nie chcialabym wiecej niz te 15 utyc....
Brzuszek mam chyba wiekszy niz pierwszym razem i jest tez jakby troszke nizej ,ale to moze byc wina oslabionych miesni.

Kolejna osoba mi przewiduje dziewczynke. W tej ciazy mam pokrzywki,w poprzedniej wlosy mialam cudowne, cere piekna brzoskwiniowa, paznokcie niesamowicie mocne. Takie ze musialam pilowac, bo sie obciac tego nie dawalo. Talie mialam do siodmego miesiaca. I jakby nie ten odstajcy brzuszek to bym nie pamietala ze jestem w ciazy. Zeby ten dzidziusiek taki nieklopotliwy byl... Bo jednego upartego lobuza juz mam.

Wczoraj sie uparl,aby moja siostra go obciela. Tak go urzadzila, ze caly dzien chodzil w czapce. Na szczescie sam zauwazyl, ze wyglada jak glupek i pozwolil sie obciac matce po kilku godzinach.
 
Jeśli zdecydujesz się na NIFTY w Warszawie to ja robiłam w GENOMEDZIE ul. Ponczowa 12, koszt 2300;/ ale najkrócej się czeka na wynik pobierając właśnie tam, jest też konsultacja z genetykiem wcześniej. Zresztą w innych miejscach nie taniej, nawet 2500. Jakbyś miała nieprawidłowe USG i takie ryzyko nie byłoby się nad czym zastanawiać tylko robić amnio, ale prawidłowe USG to duża karta przetargowa w tym przypadku. Trzymam kciuki!
Jeśli zdecydujesz się na NIFTY w Warszawie to ja robiłam w GENOMEDZIE ul. Ponczowa 12, koszt 2300;/ ale najkrócej się czeka na wynik pobierając właśnie tam, jest też konsultacja z genetykiem wcześniej. Zresztą w innych miejscach nie taniej, nawet 2500. Jakbyś miała nieprawidłowe USG i takie ryzyko nie byłoby się nad czym zastanawiać tylko robić amnio, ale prawidłowe USG to duża karta przetargowa w tym przypadku. Trzymam kciuki!


Na Nifty juz za pozno, zostaje harmony. Jutro rano mam konsultacje z genetykiem i po niej podejme decyzje co dalej. Dzieki dziewczyny...
 
Hej dziewczyny jestem Nowa :)
Też oczekuję dzieciataka termin na 13 Stycznia :) hahah akurat to będzie piątek 13 :p , obecnie 14 tydzien i 5 dzień , na badaniach prowadzonych wyszło wszystko ok :) , czekam tylko jak się dowiem jaka płeć ma maleństwo :) . Robiłam teraz badania i spadły mi plytki krwi na pierwszym były ładne bo ery a teraz po dwóch miesiącach 189 :( ogólnie jakas morfologia inne i niektóre wyniki nie mieszczą się w normie , hemoglobina jest dobra więc na szczęście nie ma anemi . Powiedzcie mi czy wy też macie jakieś odchylenia w morfologi ?
 
Hejka czytam o teraz to ja znów panikuje z tymi testami pappa boje sie jak diabli a tu mam czekać koło 2 tygodni zwariuje chyba .Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyte .Witam nowe mamusie.Dzisiaj wreszcie robi sie ciepło bo to lato coś w kratke w tym roku.Czym człowiek starszy tym bardziej sie niepokoji i martwi ,jak ja dam rade żeby niezwariować.
 
reklama
Do góry