reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

no chyba muszę sobie suwaczek zmienić bo chłopiec nie będzie w różówym wózku jeżdził ;)
Witaj fasolka21 ja miałam lekką anemie, ale dawno nie robiłam i podejrzewam że tez będę miała spadki.
edit: dziewczyny jak się robiło ten suwaczek?
 
reklama
Hejka czytam o teraz to ja znów panikuje z tymi testami pappa boje sie jak diabli a tu mam czekać koło 2 tygodni zwariuje chyba .Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyte .Witam nowe mamusie.Dzisiaj wreszcie robi sie ciepło bo to lato coś w kratke w tym roku.Czym człowiek starszy tym bardziej sie niepokoji i martwi ,jak ja dam rade żeby niezwariować.

Nitka...Nie stresuj sie. Na wyniki sie czeka tydzien na szczescie, a poza tym dlaczego zakladasz od razu, ze cos bedzie nie tak... Badzmy dobrej mysli...Trzymam kciuki...
 
Cześć,
Nareszcie ładna pogoda u nas :)

W temacie majtek ja też niskie, więc mnie nie upijają, pewnie całą ciążę w nich przechodzę.

Shariotka, cześć :) fajną masz różnice wieku między dzieciakami :) między starszymi masz 1,5 roku tak? I jak wspominasz czasy gdy drugie się urodziło? Bo u mnie też taka różnica wieku będzie i trochę się martwię :p
Shaer, pękniętych naczynek chyba nie da się pozbyć, co najwyżej nie pogorszyć sprawy. Ja tez mam kilka na nogach po 1 ciąży.
Fasolka, hej :)
 
Marcje - haha o proszę na pewno to będzie szczęśliwa data dla nas :) , no w końcu się ładnie zrobiło :) , dobrze , że nie jestem teraz w zaawansowanej ciazy bo pewnie bym nie wytrzymała w te upały :p , a Wy dziewczyny znacie płeć swoje dzidziusia , jak tak to kiedy się dowiedziałyście ? :):)
 
Hej Fasolka. Ja niestety jeszcze nie znam płci, ale idę na usg w 15tyg i mam nadzieję, że już ta kwestia się wyjaśni ;) W pierwszej ciąży dowiedziałam się w 13 tyg, że będzie synek ;)
 
reklama
hej ja po badaniu, mialam usg ale takie 3 minutowe. Lekarz osluchal serduszko i wszystko ok. Płci nie poznałam. Lekarka kazała mi się pytać na kolejnym prenatalnym. A ono jest dopiero we wrześniu :(. Poza tym wyniki dobre. Przynajmniej jestem spokojna ze z dzidziusiem wszystko dobrze i ładnie rosnie w brzuszku.
 
Do góry