reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witam;)

Kolorowa chociaz ty dostrzeglas fotki;)
Ale targaja cie te zawroty glowy:/
Mega wspolczuje! A moze przegryz cos w lozku!
Z jaka waga startowalas?

Askl25 kciukasy za wizyte&&&&

Aniay ja niemam problemow z majtaki, poniewaz mam duzo hotpansow i jest mi w nich wygodnie narazie;)

Ja dzis mam dentyste i mam problem bo niemam z kim zostawic nlodej;(

HeppyBabyMama ja farbuje wlosy, poniewaz mam juz tyle siwych ze az strach!
Mi nigdy lekarz niedoczepil sie do bielizny wiec tu moze jest wyjatek;) nos tak by bylo Wam wygodnie i tyle;)
U nas tez zapowiada sie pieknie az chce sie robic;)
Wiec tylko corka wstanie wstawiam pranie, potem musze jechac do apteki po zastrzyki a uwierzcie to nielada wyzwanie je zdobyc ostatnio:/
Slyszalam o obkladach zimnych na bole glowy....
 
reklama
Mi w zasadzie pod koniec bylo w tych wielkich gaciach wygodnie. Moj maz sie smial ze nie sa seksowne, ale...uznal ze majtki zawsze mozna zdjac.
U nas dzis pierwszy dzien naprawde ladnej pogody.
Macie jakis sposob na pekniete naczynka? Wylazlo mi to w pierwszej ciazy i pozbyc sie nie moge...
 
Witaj Shariotka:)

U mnie teraz 14 tydz i 5dni brzucha jeszcze jako taki nie widać, może troche ciężej dopiąć sie w spodnie + 1 kg na plusie. Kiedy było u Was widać pierwsza ciąże ? Wy tuż już piszecie i ruchach dziecka a ja sie nawet nie czuje jak bym w ciąży była...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale produkcja od rana.
Julcia piękny dzidziuś.
Kolorowa współczuję porannego złego samopoczucia. Mnie łeb bolał ostatnie 2 dni paracetamol poszedł w ruch.
Mąż skończył urlop a u nas upał już chce weekendy i plazing.[emoji7]
My już po śniadaniu co więcej zdążyłam umyć okno w kuchni i u Antka w pokoju. Zostały mi 3 balkonowe u nas ale to zostawię sobie na następny raz.
Miłego dzionka brzuchatki

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Shariotka:)

U mnie teraz 14 tydz i 5dni brzucha jeszcze jako taki nie widać, może troche ciężej dopiąć sie w spodnie + 1 kg na plusie. Kiedy było u Was widać pierwsza ciąże ? Wy tuż już piszecie i ruchach dziecka a ja sie nawet nie czuje jak bym w ciąży była...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie 1 ciąże było widać dopiero w 6 msc drugą w 4 a ta ciążę już trochę widać czyli tak jak za drugim razem a ruchy juz czuje.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kolorowa też taką akcję miałam ostatnio jak Młodego odstawiałam na półkolonie. To samo, poty, zawroty głowy, jeszcze jakąś zadyszkę i łupanie serca przy tym. Poszłam szybko do toalety tam, usiadłam na podłodze z głową w dół, zaczęłam głęboko oddychać i jakoś stopniowo przeszło, a byłam już po śniadaniu, więc nie wiem co to za akcje :/

Julia śliczne zdjęcia :) Szkoda, że nie dowiedziałaś się co tam siedzi w brzuchu, ale grunt, że wszystko w porządku :)

Co do majtek, to ja podobnie jak dziewczyny też nosiłam raczej normalne, nawet stringi, ale jakieś nie aż tak koronkowe, tylko bardziej bezszwowe, żeby nie uwierały. Po prostu z każdym trymestrem większe :D

Olivka ja też narzekam na bóle głowy, takie tępe ćmienie i pulsowanie w skroniach. Nie jest na tyle to ból, żebym brała tabletki, ale na pewno przeszkadza i irytuje :/ Czasami drzemka pomoże. A na obiad ja też dziś rosół :)

Co do wagi to mam na razie 4 kg na minusie, jem coraz więcej rzeczy i nawet powoli owoce i warzywa mi wchodzą, ale póki co ilości małe więc nie przybrałam nic :( W obwodzie na wysokosci pepka mam 80 cm ;)

Witaj shariotka :) Znasz już płeć? :)

Askl trzymam kciuki!!
 
reklama
Witaj Shariotka :-)

Julia śliczny bobasek, aż się wzruszyłam, jak zobaczyłam te zdjęcia =]

Dziewczyny trzymajcie kciuki, bo o 14 mam prenatalne. Zaczynam odczuwać delikatny stres, ale też cieszę się, że zobaczę swojego maluszka. Tylko jak na złość wczoraj wieczorem strasznie rozbolała mnie głowa i trzyma do tej pory :-(
 
Do góry