reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Kurcze ile nowych mamusiek,sama chciałam więcej postów to teraz mam-ledwo nadążam żeby Was doczytac;)
Malina witaj i wiedz,ze nie tylko dla Ciebie ciaza była niespodzianką,jest nas więcej;)
Ale to w sumie dobra niespodzianka.
Co do jedzenia to ja mogę jeść każdą potrawę tylko raz bo mimo że mi smakuje to na drugi dzień na myśl o niej jest mi nie dobrze:hmm:
Wczoraj wyrwałam zęba tzn dentysta wyrwał ;)Myślałam że będzie gorzej ale w sumie nie boli jakoś specjalnie i jak powiedziałam ze jestem w ciąży to nie było problemu bo podobno teraz znieczulenia są bezpieczne dla kobiet w ciąży także jak któraś się wybiera to bez obaw.
 
reklama
Lindia - to rzeczywiście pokrecona sytuacja. Czyli partner jest dziadkiem już a zaraz będzie świeżym tatą? Tak czasem w życiu się układa, trochę skomplikowanie [emoji5]

KolorowaMama jak wtedy ogarnialas dziecko i szkole i pracę to teraz tym bardziej będziesz wymiatac[emoji5] a tak an serio to chyba jak jesteśmy młodsi jakoś mniej się przejmujemy na zapas. Ja teraz też myślę jak zabiorę mala do przedszkola z maluchem szczególnie jak będzie kiepska pogoda itd[emoji4]

Betina79 ja będę leciała na koniec sierpnia ale muszę poczytać o tych bramkach więcej. Może rzeczywiście warto odmówić przejścia.

Widzę że dużo z Was jest na etapie przeprowadzek lub budowy. My czekamy na klucze
Za jakieś 2 tygodnie powinni dzwonić i umawiać na odbiór mieszkania. Już nie możemy się doczekać. Czekamy na nie już prawie 2 lata ( kupiliśmy dużo wcześniej bo cena wtedy atrakcykniejsza ). Już dużo rzeczy mamy zamówionych, sprzęty agd stoją już i czekają. Ekipy wstępnie ustalone więc codziennie czekamy na jakieś info od dewelopera :) przebieramy stopkami z ekscytacji[emoji5] sporo tutaj mam z Warszawy, my też a dokładniej niedługo z Zielonego Ursynowa.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kolorowa ja też zawsze miałam zalecenie brania tylko 1 tabletki probiotyku na dobę, tylko ważne było, żeby nie jednocześnie z antybiotykiem tylko w odstępie przynajmniej 1-2 h. Mam nadzieję, że nie będziesz bardzo cierpieć, bo dopiero co przeszły Ci mdlości ciążowe a tu znowu coś :(
 
Hej dziewczyny,

Mam chyba z 15 stron do nadrobienia. Także tylko w skrócie.

Lui, strasznie mi przykro. Naprawdę myślałam, że już samych dobrych wieści można tylko oczekiwać.

Ja wczoraj miałam badanie 1 trymestru. Maluszek był ruchliwy, ma prawie 6 cm. Generalnie ok. Chociaż przezierność karku w najgrubszym miejscu w górnych granicach normy. Kość nosowa zwapniona. Jestem optymistką (ryzyko wyszło 1:3700) choć chyba zrobimy dalsze badania nieinwazyjne. Koszt duży, ale chyba za dużo nerwów mnie to mimo wszystko kosztuje. Prawdopodobnie nic to i tak nie zmieni. Ale wolę sprawdzić. Dodatkowo mamy w okolicach połowy ciąży zgłosić się do kardiologa na usg malucha.
Dzisiaj też powiedziałam mojemu szefowi, że spodziewam się dziecka i było ok.

Dzisiaj jestem totalnie rozwalona i zestresowana. Praca, pogoda, wczorajsze badania i teraz jestem kłębkiem nerwów. Najlepiej byłoby strzelić sobie coś na rozluźnienie, ale oczywiście opcji brak ....
No i jeszcze zjadłam kawałek nadpleśniałego ciasta z truskawkami. Jak zabrałam się za drugi kawałek to dopiero zauważyłam, ehhh.

Kciuki za badania.
Postaram się poźniej Was doczytać.
 
Kolorowa, probiotyki oslonowo dzialaja na jelita a nie zoladek. Ja na zoladek oslonowo dostałam ranigast, a z naturalnych rzeczy to kisiel i siemie lniane. (do picia zaparzone)

Ja wciaz walcze z zoladkiem, niestety już nie wymiotuje, chociaz może by mi ulzylo, terazz mam tylko paskudne skurcze zoladka na które nic nie dziala.
Jak jem to boli I jak nie jem też. Rece opadaja bo już mi sie pomysly skonczyly co mam robić.
 
Kolorowa, probiotyki oslonowo dzialaja na jelita a nie zoladek. Ja na zoladek oslonowo dostałam ranigast, a z naturalnych rzeczy to kisiel i siemie lniane. (do picia zaparzone)

Ja wciaz walcze z zoladkiem, niestety już nie wymiotuje, chociaz może by mi ulzylo, terazz mam tylko paskudne skurcze zoladka na które nic nie dziala.
Jak jem to boli I jak nie jem też. Rece opadaja bo już mi sie pomysly skonczyly co mam robić.

A może melisa na rozluźnienie albo mięta na złagodzenie bólu żołądka?
 
reklama
Do góry