reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ja zawsze marzyłam o bliźniakach, ale szczerze mówiąc jestem przerażona, że w ogóle zostanę mamą. Mam obawy, że sobie z jednym bąblem nie poradzę, a co dopiero gdybym miała zajmować się parką. Nigdy nie opiekowałam się takim maleństwem.
 
reklama
To nie mam pojecia:)
Może masz rację, ja chodziłam w pierwszej ciąży dolekarza,który bardziej na cyferki patrzył nasprawy kosmetyczne,a to sucha skóraa to to , ciśnienie też często miałam za wysokie i nic nie zrobił, ogółem lekarz do rany przyłóż, przytuli, pocieszy, martwi się z Tobą,ale chyba nie tego potrzebowałam, skończyłam z nagłą cesarką w 33 tyg. z powodu bezwodzia , może teraz za miłego lekarza nie mam, ale tyle co ja już wiem odziecku i o ciąży przez te 3 m-ce, to tego nie wiedziałam przez calą poprzednią ciąże ;p
 
To super, ze mieszkasz w lesie, tylko pozazdroscic. My mieszkamy tez w Warszawie w trzypokojowym mieszkaniu na mokotowie dolnym. Moi chlopcy maja jeden pokoj, ale chcieliby miec juz osobne, bo od wrzesnia ida do gimnazjum. Szukamy od kilku miesiecy jakiegos fajnego mieszkania, ale tez bijemy sie z tym czy duzo wiekszy segment pod Warszawa czy mniejsze czteropokojowe mieszkanie w Warszawie, zeby chlopcy nie mieli problemu z dojazdem do szkoly. Ja teraz wreszcie wrocilam do wagi sprzed ciazy, bo przez mdlosci niewiele jadlam i schudlam. Czy Wy tez tak mialyscie, ze po dluzszym lezeniu czujecie sie takie oslabione? Jak wstaje to mam mroczki przed oczami i zawroty glowy... Alez to lezenie wyciaga...
 
To super, ze mieszkasz w lesie, tylko pozazdroscic. My mieszkamy tez w Warszawie w trzypokojowym mieszkaniu na mokotowie dolnym. Moi chlopcy maja jeden pokoj, ale chcieliby miec juz osobne, bo od wrzesnia ida do gimnazjum. Szukamy od kilku miesiecy jakiegos fajnego mieszkania, ale tez bijemy sie z tym czy duzo wiekszy segment pod Warszawa czy mniejsze czteropokojowe mieszkanie w Warszawie, zeby chlopcy nie mieli problemu z dojazdem do szkoly. Ja teraz wreszcie wrocilam do wagi sprzed ciazy, bo przez mdlosci niewiele jadlam i schudlam. Czy Wy tez tak mialyscie, ze po dluzszym lezeniu czujecie sie takie oslabione? Jak wstaje to mam mroczki przed oczami i zawroty glowy... Alez to lezenie wyciaga...
Ja też jestem z Mokotowa :)
 
Lindia ja zostałam mama po raz pierwszy jak miałam 18 lat i o dziwo nie bałam sie tak jak teraz [emoji85] urodziłam, pracowałam w co drugi weekend chodziłam do szkoły a teraz zastanawiam sie jak w styczniu pogodzę prowadzenie starszej córki do szkoły z maleństwem [emoji15]


Anula ja tak mam zawsze jak leżakuje za duzo :p

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zawsze marzyłam o bliźniakach, ale szczerze mówiąc jestem przerażona, że w ogóle zostanę mamą. Mam obawy, że sobie z jednym bąblem nie poradzę, a co dopiero gdybym miała zajmować się parką. Nigdy nie opiekowałam się takim maleństwem.
Nie martw się, kazda z nas to
To super, ze mieszkasz w lesie, tylko pozazdroscic. My mieszkamy tez w Warszawie w trzypokojowym mieszkaniu na mokotowie dolnym. Moi chlopcy maja jeden pokoj, ale chcieliby miec juz osobne, bo od wrzesnia ida do gimnazjum. Szukamy od kilku miesiecy jakiegos fajnego mieszkania, ale tez bijemy sie z tym czy duzo wiekszy segment pod Warszawa czy mniejsze czteropokojowe mieszkanie w Warszawie, zeby chlopcy nie mieli problemu z dojazdem do szkoly. Ja teraz wreszcie wrocilam do wagi sprzed ciazy, bo przez mdlosci niewiele jadlam i schudlam. Czy Wy tez tak mialyscie, ze po dluzszym lezeniu czujecie sie takie oslabione? Jak wstaje to mam mroczki przed oczami i zawroty glowy... Alez to lezenie wyciaga...
Mieszkamy w Wesołej, mąż dojeżdża na Woronicza do pracy, zajmuje mu to jakieś 20 min. Segmenty są tu w całkiem dobrych cenach a wszystko w otulinie mazowieckiego parku krajobrazowego.
 
Anula, Lindia witamy:)

Weronika dobrze, ze przyczyna krwawien znana i to nic groznego:)

Czoperka to my mamy wlasnie dostawke na takiej zasadzie jak wasze lozeczko:)) tez bardzo sobie chwale takie rozwiazanie:tak:

Askl25 no to chyba przebilas nas wszystkie z zakupem wozka:D oo ale mi ochoty na leczo narobilas, chyba juz mam pomysl na jutrzejszy obiadek:-D

Kolorowa wspolczuje mdlosci:(

Ja z pierwszym synem mialam prenatalne w 13 t 6 d, teraz mi wypada 12 t 6 d :-)





Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
kolorowaMamo dasz rade, my kobiety potrafimy naprawdę wszystko swietnie zorganizować. gdy moja starsza szla do zerówki w wieku 6 lat mlodsza miała 1 rok i razem starszą prowadzilysmy i odbieralysmy ze szkoły.
 
reklama
Nie martw się, kazda z nas to

Mieszkamy w Wesołej, mąż dojeżdża na Woronicza do pracy, zajmuje mu to jakieś 20 min. Segmenty są tu w całkiem dobrych cenach a wszystko w otulinie mazowieckiego parku krajobrazowego.
Moj dojezdza do Piaseczna do pracy, a moj jeden syn bedzie chodzil tutaj na Stegnach do gimnazjum integracyjnego, wiec obawiam sie, zeby nie spedzil za duzo czasu na dojazdach, a jak sie urodzimy malenstwo, to nie wiem czy dam rade ich wozic, raczej watpie... To gimnazjum i tak jest dwuzmianowe, wiec w zimie to bedzie wracal i tak pozno do domu... Ech, ciezkie to wszystko, jak czlowiek probuje pogodzic wszystko ze soba
 
Do góry