reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

A może melisa na rozluźnienie albo mięta na złagodzenie bólu żołądka?
melise pije (jako jedną z niewielu rzeczy które mogę pić) ale na mięte tudzież imbir reaguje masakrycznie, zamiast pomagać to pogarsza sprawe.
@kamag, pierwsze słyszę. Piłam siemię na zatwardzenia w pierwszej ciąży.
 
reklama
Ja zamiast rogala miałam długą poduszkę do spania na boku.
W Chorwacji byłam 3 razy, w rożnych miejscach riwiery Makarskiej. Super tam jest. Kusi mnie w tym roku. Ale ciąża, małe dziecko i już dość stary samochód

Nie rozpędzajcie się tak z postami ;-) Ja matka pracująca i ledwo ogarniam główny wątek. Pewnie w drugim trymestrze nadal będę pracować.

Jak zapytaliśmy się wczoraj o płeć to mozna stwierdzić za 2 tygodnie.

Może fajne linki wyprawkowe i inne wrzucić do osobnego wątku? Co o tym myślicie?
 
Ja z jedzeniem mam czasami ogromny problem, bo przeważnie mam ochotę na coś czego akurat nie mam jak zakupić. A oczywiście od tego co mam akurat pod ręką to mnie odpycha :eek:
Poza tym mam jeszcze dodatkowe utrudnienie, bo przez blisko dziesięć lat byłam wegetarianką, ale dla dzidzi postanowiłam zacząć mięso. I tak od ponad tygodnia stopniowo sobie wprowadzam nowe produkty do mojej diety :)
 
Maryqska, my w niedzielę też się ścieliśmy z m.

Kolorowa, ta bakteria w moczu? Też chyba miałam w pierwszej ciąży. Brałam Augmentin. Ja miałam bezobjawową infekcję. W posiewie wyszła.

Martyna, to może być pępowina ;-)
Mnie ani w pierwszej ciąży ani teraz nie zemdliło ani razu ;-)
 
Ja potwierdzam siemię lniane jest świetne na osłonę żołądka. Tylko najlepiej jak jest ugotowane na gęsto, na takie gluty. W dodatku ma wiele cennych wartości i jest bardzo dobre na zaparcia. Najlepiej pić rano na czczo. Tylko trzeba być regularnym ;)
 
Malina ale fajnie, że Twoje dzieciaczki się cieszą na rodzeństwo:) Ciekawe które będzie miało rację co do płci:p

Lindia będzie dobrze i na pewno super sobie poradzisz z maleństwem jak już się urodzi, ja tez w ciąży byłam przerażona, ale jak już dziecko na świecie to jakoś człowiek wie co ma robić:)

Ankamaz lepszy troszkę mniej empatyczny lekarz, ale za to znający się na swojej robocie:tak:

KIKI dobrze, że samopoczucie powoli się poprawia, oby tak dalej:)

Oo też tak mam z zachciankami, że aż mi ślinka cieknie na samą myśl, a jak już się tego doczekam to wcale nie smakuje tak jak oczekiwałam:p

Bridget i widzisz co żeś narobiła:D Sama teraz nie nadążasz z czytaniem haha:rofl: dobrze, że wyrywanie zęba wyszło bezproblemowo.

MiMeMi
jeżeli przeziorność mieści się w normach to nie ma się co stresować na zapas:) chcecie robić test NIFTY? Dobry pomysł z osobnym wątkiem wyprawkowym:tak:
 
Byliśmy dzisiaj na rodzinnych rolkach, pogoda super :) kolacja zjedzona, młody śpi... uwielbiam tą chwilę dla siebie.

Olivka85, Marlena
, w mieszkaniu jednopokojowym z noworodkiem jeszcze sobie wyobrażam, ale z roczniakiem już nie. To wielka ulga odłożyć go do snu o 20:30 i mieć czas dla siebie, móc zaprosić znajomych, oglądać film. Dlatego u nas to bardzo ważny aspekt.
Malina4444, witamy :)
Lindia, to przychodzi samo, naturalnie - zobaczysz :) i dobrze slyszeć że też nie jesz mięsa. A czemu zaczęłaś wprowadzać jeśli można spytać? mięso sklepowe to samo zło. Chyba że masz z domowej, naturalnej hodowli.
Betina79, ja w pierwszej ciąży leciałam samolotem z kilkanaście razy i nigdy nie słyszałam żeby samo przejście przez bramki było niebezpieczne. Niebezpieczne może być jeśli wezmą Cię na szczegółową rewizję, tam jest jakieś inne prześwietlenie. I wtedy możesz odmówić i mieć rewizję "ręczną" :p
Bridget, mam identycznie z jedzeniem! Jeju wreszcie ktoś kto ma tak samo :p jednego dnia jem coś z apetytem, a na następny dzień nie mogę na to patrzeć. Sushi mi tak obrzydło, że chyba do końca ciąży nie tknę :p na szczęście nie dotyczy to wszystkiego
MiMEMi, oby wszystko było dobrze. Jestem za, mogę założyć wątek wyprawkowy :)
 
Juz wpływu nie mam
Mam jakis podły nastrój

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dzisiaj ja mam podły nastrój :-(

Rodzimy w styczniu wiec wiadomo im ciemniejszy wozek tym lepszy, bez wzgledu na to czy chlopak czy dziewczyna. Bloto,snieg, deszcz.
Myślę, że sól z chodników bardziej będzie widoczna na ciemnych kolorach. Ja dwie zimy przechodziłam ze srebrnym wózkiem i super się nam sprawdził (joolz day).
 
reklama
Ło matko z córką co za produkcja. Przeczytałam ale wybaczcie że nie odniose się do każdej po kolei bo nie pamiętam co komu odpisać.
Generalnie to gratuluję wizyt.
Co do własnych m my mamy 46 metrowe dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie dość ustawne nie zagracone więc wierzę że się pomiescimy. Ale pięknych domków z ogródkiem zazdraszczam [emoji3]
KolorowaMama współczuję bólu żołądka może rumianek Ci pomoże? Wracaj do zdrowia.
Co do wakacji my nie mamy planów. Jak pogoda dopisze to będziemy śmigać nad morze i jednodniowe wycieczki po okolicy.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry