reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
A u mnie o taki mały czlowieczek :)
 

Załączniki

  • 20160629_202851_HDR.jpg
    20160629_202851_HDR.jpg
    574 KB · Wyświetleń: 76
Paraplu kochana brakuje słów, zeby cos napisać, ale pragnę tego zeby szybko dzidzia wróciła do Ciebie [emoji8] ściskam Cie mocno !

Wiecie, ze z tematem kleszczów jestem Żilina, nigdy nie miałam z tym odczynienia, a boje sie cholerstwa bardzo, nawet nie wiem jak to wyglada [emoji15]

MimeMi dzis jadę skonsultować te wyniki bo gorączkę miałam jeden dzien i mam głupie przeczucie, ze naprawdę była od zaparć bo zwijałem sie z bólu i do dnia dzisiejszego sie nie załatwiłam.

Kathana powodzenia w ojczyźnie, ja tez myśle o powrocie.

Kamisia, truskaweczki, gratuluje udanych wizyty !
Ja odliczam do 12stego Lipca wtedy mamy prenatalne usg i test z krwi.

Happybabymama my wracaliśmy wczoraj z pl, lot opóźniony, leciał dłużej, wracając 2 pasy na autostradzie zamknięte takze wróciliśmy po 23 i jedyne co zrobiłam to wymarsz do łóżka. A o 2:30 w nocy brat cioteczny mojego B zadz, ze jego tata zmarł :( byk chrzestnym mojego B wiec ten zebrał sie w nocy i pojechał do kuzyna i wlasnie odstawia go na lotnisko bo leci do pl, takze powrot był z masa przygód :/


Ja kochane o 8 zawiozę córkę do szkoły wracam sie sie ogarnąć i pędzę do szpitala z tymi wynikami, mam nadzieje, ze ktos chociaż na nie spojrzy [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
[QUOTE="kolorowaMama, post: 14134266, member: 165237


Ja kochane o 8 zawiozę córkę do szkoły wracam sie sie ogarnąć i pędzę do szpitala z tymi wynikami, mam nadzieje, ze ktos chociaż na nie spojrzy [emoji16]


Powodzenia :*
 
Dzień Dobry dziewczyny,u nas słońce od rana i juz mam dość upału a dopiero 9 rano.
Wczoraj byłam 12h w pracy i powiem że jak wróciłam do domu to padlam i ostatni raz tyle siedziałam bo to jednak nie na moje siły teraz.
Trzymajcie dziś kciuki za Bridget bo idę zobaczyć mojego kropka na wizycie,oby były dobre wieści jak u Was.
Kolorowa daj znać co powiedzą lekarze.
 
reklama
Bridget czyli dzisiaj Twoja kolej! : ) powodzenia! czekamy na relacje!
Kolorowa to niestety z nielatwy powrot mieliscie.. daj znac jak Ci pojdzie dzis w szpitalu..

Ja dzis I jutro pracuje z domu, tak to moge pracowac. w pizamie, z nogami na podnozku I pysznym domowym obiadkiem : ) Mam plan ze po wakacjach przejde na prace z domu w 80% ale zobaczymy..

I dzis ostatni dzien mojego pierworodnego w takim jakby klubie malucha, a jutro idziemy zwiedzac nowe przedszkole ktore czeka go od wrzesnia. wielkie zmiany : )
A! I dzisiaj zdradzilismy mu wkoncu nowine ze bedzie starszym bratem, specjalnie nie zrobilo to na nim jeszcze wrazenia ; )
 
Do góry