reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ja też po wizycie. Na szczęście nie ma już odwarstwiającej się kosmówki ale mam dalej uważać. Maluch ma 2,65 cm i jest strasznie ruchliwy ;) 25 lipca mam usg prenatalne. Normalnie kamień z serca po wizycie ;)
Cieszę sie, że pozostałe styczniówki też miały udane wizyty i z maluchami wszystko w porządku ;)
Paraplu jesteś mega dzielna babeczka. Trzymam kciuki żebyś znowu była w ciąży i żeby wszystko było dobrze :*

super ze wszystko ok!;)
To nasze maleństwa mają mniej więcej tyle samo cm ;) a który masz tydzień z usg?
 
reklama
Paraplu trzymaj się i wszystkiego naj Ci życzę i dużo sił.

Gratuluje udanych wizyt :biggrin2:
Nutka13 baw się dobrze i wypocznij na maksa:)
Kamisia też bym chciała już cokolwiek wiedzieć kto tam siedzi...może w piątek wieczorem już też się pochwalę:)
 
Wpadam na chwilunię, cieszę się że wizyty udane!

Kamisia, mi też w 13 tc powiedziano, że CHYBA coś tam widać między nogami no i faktycznie był chłopczyk :) super
 
reklama
Super, ze pozostale wizyty rownie udane:-)

U mnie dzisiaj 10 t 1 d i wedlug USG dzidzia miala 2.8 cm, tez sie pokazemy:-)

Ankamaz dobrze, ze nie odpuscilas z tym kleszczem, co za bezmyslny lekarz://

O to ja sie dzisiaj opchalam ogorkow kiszonych u tesciow, ale u mnie nic sie nie dzieje po nich:p te moje ciaze to w ogole jakies bezobjawowe sa, ze sie czasem sama zastanawiam jak mnie ludzie o jakies dziwne objawy wypytuja, a ja ze wszystkim zaprzeczam:p

Paraplu bardzo Ci wspolczuje tego co musialas przejsc, ale trzeba wierzyc, ze limit nieszczesc juz wyczerpany, duzo sily i doczekania sie niedlugo cudnego maluszka:*

Kathana ale duzy bobas juz:-) najwazniejsze, ze zdrowo rosnie.

Kamisia super, ze te najwazniejsze pierwsze badania masz za soba i malenstwo zdrowe:) wyniki jak najbardziej ok, wiec sie nie ma co na zapas stresowac:)

----Truskaweczka--- gratki wizyty:-) to nasze maluszki do siebie podobne:D na tym etapie chyba plec nie mozliwa jeszcze do wykrycia, bo narzady wygladaja tak samo, co najwyzej pepowina gdzies sie moze zawinac, ale jak chcecie chlopca to kciuki, zeby na nastepnym USG sie potwierdzilo:)

Nutka udanego wypoczynku, a wizyty na pewno beda udane:)





1467233570-1d1mld.jpeg
 
Do góry