reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Dzień Dobry dziewczyny,u nas słońce od rana i juz mam dość upału a dopiero 9 rano.
Wczoraj byłam 12h w pracy i powiem że jak wróciłam do domu to padlam i ostatni raz tyle siedziałam bo to jednak nie na moje siły teraz.
Trzymajcie dziś kciuki za Bridget bo idę zobaczyć mojego kropka na wizycie,oby były dobre wieści jak u Was.
Kolorowa daj znać co powiedzą lekarze.

Powodzenia :*
 
reklama
bridget trzymam kciukasy

kolorowa wszystko naraz się u ciebie dzieje, dużo przezyc jak na tak krótka chwile

jeśli chodzi o wyciąganie kleszczy to moja 16 latka jest mistrzynią :) często wyjmuje kotkowi i pieskowi które z nami mieszkają. ja pare razy próbowałam i wcale nie jest to takie proste.

ja wizytuje dopiero 07 lipca będzie to 14 tydzień i może wtedy dowiem się jakiej plci nosze dzidziusia
 
Dzień Dobry dziewczyny,u nas słońce od rana i juz mam dość upału a dopiero 9 rano.
Wczoraj byłam 12h w pracy i powiem że jak wróciłam do domu to padlam i ostatni raz tyle siedziałam bo to jednak nie na moje siły teraz.
Trzymajcie dziś kciuki za Bridget bo idę zobaczyć mojego kropka na wizycie,oby były dobre wieści jak u Was.
Kolorowa daj znać co powiedzą lekarze.


Trzymam kciuki :-) :)
Ja zaraz lece zrobić test pappa. Byłam prywatnie na usg gen i takie miałam zalecenie żeby kontrolnie zrobić więc babeczka w przychodni wypisała skierowanie więc korzystam. Rano jeszcze byłam na zwykłej morfologii bo jutro mam wizytę i kazali zrobić. Także na wariata dziś wszystko a później jeszcze do pracy:frown:
Jutro mam nie lepszy dzień bo pierwsza zmiana a później lece na wizyte zobaczyć bąbla. W sobotę wesele brata także się dzieje... oby ten tydzień już się skończył:happy:
Miłego dnia kobietki:biggrin2:
 
Kolorowa oby goraczka faktycznie od zaparc, powodzenia!:)

Kamisia powinnas na telefonie tez miec opcje zmniejszenia zdjecia, tylko musiszw nie wejac normalnie i znalezc opcje "edytuj":) super, ze masz tyle fotek na pamiatke:tak:

Bridget u nas tez od rana ukrop, jak pada to zle, jak za goraco to tez, no nie dogodzisz:D ojj w pracy sie oszczedzaj, powodzenia na wizycie &&& :)

Betina super, ze masz mozliwosc pracy w domu, zawsze to dluzej mozna w ciazy popracowac:-) powodzenia w "doroslym przedszkolu":)

LoLaaa kciuki za dobre wyniki testu Pappa. Faktycznie masz intensywny tydzien:)

Brzusio &&&!:-)

Mnie od wczoraj meczy zatkany nos, nie wiem czy cos mnie bierze czt to jednak alergia, najgorsze, ze chyba nic nie moge wziac, wypilam wapno, ale efekt poki co sredni:/
 
Brzusio wracaj już do domu wracaj

Za wszystkie wizyty 3mam kciuki

A ja od rana co chwila gapie się w zdjęcia usg.kawał człowieka z tej fasolki urosło. Niesamowite.
Muszę się zabrać za sprzątanie a nie chce mi się. Antos mój poszedł na plac zabaw więc mam czas żeby ogarnąć chatę.
Antos i małżon byli ze mną na usg .młody był zachwycony i już się nie może doczekać rodzeństwa. Ciekawe jak się będą dogadywac różnica prawie 7 lat.
 
reklama
Dzień dobry,
Kciuki zaciśnięte i czekamy na same dobre wieści i piękne zdjęcia.
Zapomniałam Wam napisać, że dostałam skierowanie na tsh-, mimo że nigdy nie miałam problemów z tarczycą. Być może moje wymioty i beznadziejne samopoczucie jest spowodowane tarczycą?
Kolorowa, my byliśmy w Niemczech, bo mój mąż miał tam delegację od lutego. Nie potrafiłabym nie mieszkać w Polsce. Podziwiam Was, trzeba być naprawdę silnym.
Na koniec najmilszy akcent- Nikoś przespał pierwszy raz całą noc. Obudził się o 6, zjadł i spał do 9. Oby tak mu zostało
 
Do góry