reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Dziewczyny już po wizycie. Na szczęście wszystko jest w porządku. Badania są ok, dzidziuś rozwija się prawidłowo, ale ciąża jest dwa tygodnie młodsza niż doktor początkowo wyliczył. Czyli jest to 9 tydzień.
Maluszek ma 2.73cm pięknie było widać go na usg, rączki, nóżki i serduszko <3
Maz siedział wpatrzony w ekran, jakby kto to zaczarowal :D
Ze względu na to ze ciąża jest młodsza, termin przypada mi na 31 stycznia - 1 lutego ale pozwólcie,ze z wami zostanę? Już tak się przyzwyczaiłam do was :*

Zostań z nami :) moj termin tez sie wacha miedzy grudniem a styczniem :)
Gratulacje co do wizyty dobrze ze wszystko jest okey :)
 
reklama
Truskaweczka Gratuluję
Danuta woło usg tydzień 12+6 według om 12+3

Aaaa i prawdopodobnie chłopak,ale nie potwierdza. Na 100 procent
Ewidentnie coś tam było między nogami
 
Dziewczyny już po wizycie. Na szczęście wszystko jest w porządku. Badania są ok, dzidziuś rozwija się prawidłowo, ale ciąża jest dwa tygodnie młodsza niż doktor początkowo wyliczył. Czyli jest to 9 tydzień.
Maluszek ma 2.73cm pięknie było widać go na usg, rączki, nóżki i serduszko <3
Maz siedział wpatrzony w ekran, jakby kto to zaczarowal :D
Ze względu na to ze ciąża jest młodsza, termin przypada mi na 31 stycznia - 1 lutego ale pozwólcie,ze z wami zostanę? Już tak się przyzwyczaiłam do was :*
Nigdzie cie nie puszczamy :)
 
truskaweczka pewnie ze zostajesz z nami. normalne ze czesc z nas urodzi w grudniu (oby nie wczesniej..), styczniu, a i beda takie co przeciagna do lutego ;)
najwazniejsze ze wszystko ok. tak trzymac i do przodu
kamisia tobie lek zdradzil juz plec?
 
My spakowani i jutro z rana w drogę wiec troche mniej czasu bede miec zeby z wami popisać.
Wyjazd o 5 rano.
Truskaweczka jasne ze zostań z nami.
Super że wizytu udane i wszystko ok,ja 18 lipca to się chyba posram ze strachu bo o 12 mam prenatalne a o 14:30 u swojej lekarki mam wizyte.
Ale to po powrocie teraz jade odpoczywać .
 
reklama
Ja też po wizycie. Na szczęście nie ma już odwarstwiającej się kosmówki ale mam dalej uważać. Maluch ma 2,65 cm i jest strasznie ruchliwy ;) 25 lipca mam usg prenatalne. Normalnie kamień z serca po wizycie ;)
Cieszę sie, że pozostałe styczniówki też miały udane wizyty i z maluchami wszystko w porządku ;)
Paraplu jesteś mega dzielna babeczka. Trzymam kciuki żebyś znowu była w ciąży i żeby wszystko było dobrze :*
 
Do góry