reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Cześć dziewczyny

Piszę tu pierwszy raz. Zwolniłam trochę tempo w pracy, mam więcej czasu na przygotowania do nowej roli i jeżeli pozwolicie, chciałabym do Was dołączyć.

Kilka słów o mnie:
Mam 29 lat, spodziewam się pierwszego dziecka - córeczki. Jestem w 32 tc, która jak na razie przebiega bez kłopotów. Chyba ominęły mnie wszystkie przykre dolegliwości:) przez te wszystkie tygodnie ani razu nie miałam mdłości, nie przytyłam za bardzo, kręgosłup nie dokucza - mam nadzieję, że ten stan potrwa jak najdłużej. Moje maleństwo waży ponad 1,7 kg i jest dość nieśmiałe - na żadnym z badań USG nie pokazała swojej twarzy ;) Dobre samopoczucie pozwala mi nadal pracować, co bardzo mnie cieszy bo nie umiem usiedzieć w domu. W wolnych przebiegach urządziliśmy z mężem pokój dla małej i prawie skompletowaliśmy wyprawkę, a w tym tygodniu zaczynamy zajęcia w szkole rodzenia.
I właśnie zaczyna do mnie docierać, że zostało tylko kilka tygodni i trochę panikuję czy sobie poradzę.

Wiem, że wśród Was jest wiele doświadczonych mam, które oczekują na kolejne maleństwo. Dlatego byłoby super, gdybym mogła do Was dołączyć i mieć możliwość poradzenia się mądrych głów :)
 
Trzymam się trzymam :-) jutro wizyta więc się nie martwię. Choć ogólnie cały czas panikuje.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

chyba nie da się nie panikować jak coś dzieje, daj znać jak będziesz po wizycie

@GossipGirl super, że tak bezproblemowo przechodzisz ciążę :) na pewno poradzimy sobie ze wszystkim, tylko trzeba zdać się na intuicję
 
reklama
Do góry