reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Na pokazie byłam 3,5 godzinki ale było fajnie, same kobitki, jedzonko i super rzeczy do kuchni, znowu sobie cos zamówiłam i zapisałam sie na pokaz u mnie w domu w lipcu he he a po drodze jeszcze 2 u babek, które były na pokazie!powoli wpadam w nałóg tupperware!:-D
mały z tata pojechali do sklepu i kupili kino domowe, godzine w sklepie byli:szok: mały wszystkie odkurzacze przesuwał i lodówki otwierał, teraz juz spi!

aga moje tortille tak samo apetycznie wyglądały i równie dobrze smakowały!

pawimi zazdroszcze pogody!!! ciuszki super, jak twój i'coo wypróbowany???
 
reklama
Ja gustuję w naczyniach do przechowywania żywności, ma dzbankek, maselniczkę.
Miski nie mam i nie będę miec -nie jadam ciast ani słodyczy a drożdżowego nie cierpię;-)
Niektóre rzeczy mają kompletnie bez sensu-np otwieracz do puszek za ponad 100zł albo inne bajery
Ale są rzeczy naprawdę godne polecenia..........ja z dzbnka i maselniczkii jestem mega zadowolona
 
Ja tez mam maselniczke, a dzbanek planuje kupić na nastepnym pokazie, i mam juz kilka pojemników do przechowywania, ostatnio tez kupiłam sztućce dla małego, dobrze wyprofilowane i mały lubi z nich jeść.
co do tego otwieracza fajny ale gdzie ta cena no i faktycznie niektóre pierdołki a strasznie drogie i niepotrzebne.
ja wogóle nie pieke bo nie ma zupełnie reki do tego, miske zamówiłam bo mam zamiar to zmienic, kiedys upieke pyszne ciasto i z duma postawie je na stół he he:-D:-D:-D:-Dmoze nikt sie nie otruje!:-D
 
Miska rewelacja!! Moja mama taką ma. Chwila moment i drożdzówka gotowa. Zawsze idealna. A wcześniej babcia nade mną staół i kazała GODZINĘ wyrabiać ciasto. Od kilku lat moja mama używa tej miski i naprawdę jest super. Drożdzowe ciasta wychodzą naprawdę super, a można przechowywać w tym jedzonko i dłużej trzyma. Ogólnie polecam :)
A teraz ile taka miska do drożdzowego kosztuje??
 
Witam my wczoraj bylismy u endykrynologa niezwiekszył Amelce dawki lekarst a w maju 20 mamy wizyte i bedzie miec robione usg tarczycy .Witam nową mamusie zaglądaj tu do nas czesto.
Jagna zdrówka dla Celinki.
Aga ja też chce wiosne kiedy wreszcie zrobi sie ciepło.
Estera wykorzystam przepis bede robic bo mąż to uwielbia wszystko co jest z ziemniakami.
W niedziele kupiłam sobie firany i wczoraj myłam okna zajebiscie wyglądają na moich oknach.I zapłaciłam mało.
 
Ostatnia edycja:
czesc wam :-) my w domku wszyscy, maly siedzi na nocniku a J pojechal ze szwagrem po jakies kable do auta ... nie wiem ...
jutro na 10:00 mamy szczepienie, dobrze bo juz bedzie za nami.
u mnie +5 swieci slonko ale widze ze juz ciemno za blokami !!! wrrr....
 
A u nas snieg pada i to jeszcze wali jeny zima jeszcze jedna idzie brrr.Amelka spi jak wstanie to na kawe do znajomej lece dobrze że blisko mieszka tylko przez szose przejsc.
 
reklama
Witam!Znów dawno tu nie zaglądałam.Chodzę na Klub Pracy i to zabiera mi sporo czasu a domem i dziećmi trzeba się zająć.
Wczoraj byłam z Mikołajem u dermatologa,zostawiłam kupę kasy:wściekła/y::szok::wściekła/y:,prawie drugie tyle na leki.Mały jednak alergikiem jest.Chyba na jedzenie,i np.nabiału nie mogę mu dawać.
Agnieszka-ale Twój Wiktorek ma już dużo ząbków a Mikołaj cały czas 8.
A,dziewczyny widziałam na nk profil mamy z forum BB,tylko jakoś dziwnie przyjmują zaproszenia.
 
Do góry