reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Hej!
pomysły na obiady to juz mi się dawno skończyły, mój P musi mieć cos konkretnego na obiad, czyli jakieś mięcho przeważnie ja tam najem się obojetnie czym! dzis wykorzystam twój pomysł na tortillę, już wysłałam P po zakupy!
dzisiaj zostawiam moich panów samych i idę na pokaz tupperware do koleżanki troche sobie odsapnę!:-)
 
reklama
no i super nina ja tez musze isc do sklepu po swierze warzywka, no moj J tez musi miec jakis konkret pracuje fizycznie no i potrafi zjesc :-) taki chlop :-D
dzisiaj ma wolne bo na 17 idzie do ortopedy na kontrole, zobaczymy co mu powie ehhh ...
2 miesiace temu grajac w pilke kostke wykrecil i byla spuchnieta potem zeszlo, nadepnol na jakis kamien wykrzywil i znowu napuchlo, tydzien temu byl wkoncu u ortopedy ( bo takie kolejki) i lekarz stwierdzil ze prawdopodobnie byla peknieta i mogla sie zrosnac zobaczymy co wyszlo na przwswietleniu ...
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki. Ja też jestem styczniową mamusią Leny urodzonej 28 stycznia 2008. Chętnie do was dołączę i od czasu do czasu coś napiszę jeżeli nie macie nic przeciwko temu.:-). Jak mis ise uda to wstawię zaraz suwaczki ale trochą nie wiem jak.No nic zaraz sobie jakoś poradzę chyba
 
Zapraszam na profil na nk: Mamusie ze stycznia 2008 styczeń 2008
Witam nową mamę!!!\
Ale tu dziś pustki.
Celinka po 3 dawkach antybiotyku czuje się dużo lepiej. Wczoraj odwiedziła nas szwagierka ( jest pielęgniarką) i jak dowiedziała się że mała ma zapalenie gardła to kupiła jej w aptece lizaki na ból gardła, niby od 4 lat są ale przepisują je młodszym dzieciom, na 2-3 liźnięcia. Lizaki nie są zbyt smaczne ale chyba skuteczne, bo po zastosowaniu mała ładnie zjadła mleczko.
Uciekam ugotować jakiś obiad może coś wymyślę:-(
 
Witam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki. Ja też jestem styczniową mamusią Leny urodzonej 28 stycznia 2008. Chętnie do was dołączę i od czasu do czasu coś napiszę jeżeli nie macie nic przeciwko temu.:-). Jak mis ise uda to wstawię zaraz suwaczki ale trochą nie wiem jak.No nic zaraz sobie jakoś poradzę chyba
Suwaczki wstawiasz w sygnaturce!!!
 
WITAMY NOWA MAMUSIE!!:-)
u nas cały dzień leje, straszna pogoda, tortille prawie gotowe zaraz bedziemy sie objadać!:-):-):-) na polepszenie humoru hehe:-)
A u mnie pierogi i krokiety z zamrażarki, bo mam dzisiaj dzień lenia:-D:-D:-D
zresztą cała rodzinka wróci do domku o 19 więc po co mam gotować. Celinka zje pierożki.
Bieta proszę bardzo!!! Napisz coś więcej o sobie i córci.
 
reklama
Do góry