reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
no no siszaaaa.Amelka zdrowa wszystko mineło.Dzis bylismy na urodzinkach ale sie wybawiła i już zasneła.Pogoda do d... jeszcze zimno sama juz niewiem jak dziewczyny ubierać.
 
boshe co tutaj sie stalo ? jakies tornado przeszlo ?
ja z lekkim bolem glowy hihi :-) jade do katarzyny-joanny do szpitala w odwiedziny o 12
u nas pieeeekna pogoda wiec aby to wykorzystac zatrudnilam siostre ktora pojedzie ze mna ja pojde do Kasi a ona bedzie spaerowac z Wikusiem :)

A jesli można zapytac co sie stało naszej koleżance że w szpitalu leży?Pozdrowienia i życze jej szybkiego powrotu do domku i zdrówka.
 
faktycznie jakoś pusto tu przez weekend!
my przez 2 dni wyprawialismy urodzinki męża, wczoraj goście do 2 w nocy siedzieli i dzisiaj tez mielismy znajomych ale byli tylko do 19, bo przyjechali ze swoja 3 letnia córeczką!Oli zachwycony miała towarzystwo do zabawy!
mój P ma dzisiaj kaca giganta he he!!!:rofl2::happy::confused::errr:
 
Ehhh........ A ja ostatnio zabiegana. Po długim martwym okresie w końcu pojawiło się kilka ogłoszeń z pracą, którą mogłabym wykonywać, tzn w moim zawodzie lub doświadczeniu. Więc cały tydzień biegałam z rozmowy na rozmowe. A efekty zobaczymy w przyszłym tygodniu. Choś wiem ze z kilku juz nic nie wyszło. No ale zobaczymy. Bardzo bym chciała pracować, nie tylko z względów finansowych. Zmęczona jestem siedzeniem w domku. Julka najprawdopodobniej będzie u babci, tzn moich rodziców. Ale ją rozpieszczą...... Ale tylko na początku a później jak znajdziemy żłobek to do żłobka. No chyba że znajdziemy zaufaną nianię...
Ja w tygodniu zapisuję się na siłwnie, bo muszę zgubić kilka kilo.
 
hej laski....jestem, tak tylko wpadlam zobaczyc co slychac bo wlasnie wrocilismy, ale lece zaraz spac bo u mnie prawie 2.20 w nocy :(( padnieta jestem....jutro wpadne i opowiem troszke jak bylo, papa.
 
U nas znowu wieje wrrr.Amelka spi jak wstanie to idziemy do znajomej na kawke.Nudzi mi sie w domu chyba zaczne pracy gdzies szukać bo wariacji dostane.
 
reklama
Do góry