reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Nina nawet mi nie mów.Ostatnio pojechałam do marketu fakt zrobiłam młodemu zapas pieluch i mleka na cały miesiąc,do tego zwykłe zakupy do domu typu cukier, mąka, masło itp. i zapłaciłam ponad 400zl. A to co kupiłam starczy raptem na kilka dni.
 
reklama
Ja też dziś byłam na zakupach kupiłam wedlinkę, coś tam w biedronce, rajstopki i śliniak kaftanik którego szukałam od wielu miesięcy i wydałam 190 zł:szok::wściekła/y: Jeszcze muszę jechać po mleko i kaszki dla małej to znowu 200zł pójdzie:wściekła/y: Chociaż produkty dla dzieci były by tańsze, bo becikowe i to co można sobie odpisać od podatku to g... w porównaniu do tego co się wydaje na dziecko:angry::wściekła/y:. Jeszcze jutro na pewno jakieś leki będę musiała kupić małej:wściekła/y: W niemczech leki za darmo albo za grosze są dla dzieci a u nas , masakra.
Mała kaszle mi non stop i z noska się leje trzeba iść do lekarza, całe szczęście gorączki nie ma więc może to alergia na coś a nie choróbsko.
 
jagna a ja wolalabym zeby bylo to chorubsko niz alergia ... chorobe szybko mozna wyleczyc a z alergia nie ma tak latwo ...

maly szaleje z tata i babcia na zmiane ...

macie racje wszyrko takie drogie ze glowa boli !!! plakac sie czasem chce jak sie na zakupy idzie ...
 
A właśnie ostatnio słyszałam że chcą zmienić stawkę Vat m.in. na pieluchy dla dzieci z 7 na 22% więc pampki pójdą w górę.Ach szkoda gadać.Dobrze że nasze niedługo wyrosną z pieluch.
 
Aga u nas ładnie prawie wiosennie.Wczoraj byłam u mamusi i przyjechałam wieczorem.Amelka niema gorączki ale i tak na wszelki wypadek zrobiłam jej wyniku moczu jak tylko mała ma tem to zaraz robie wyniki chyba przewrażliwiona jestem ale do własnego spokoju to robie.Amelka w nocy spi słabo wieczorem usnąć niemoże płacze zanim usnie pół godziny ,śpi z nami ale sie wierci.Niema żadnych oznak choroby to może żeczywiscie zęby.Albo brzuszek ją boji bo zaczełam jej dawać bebiko3 może dlatego.
 
witam

nutka to pewnie zęby daj jej cos przeciw bólowego i posmaruj dziąsła maścia to zawsze coś a ulży ;-)

salik_agnieszka ale zima :szok: u nas dzis za oknem słoneczko :-)
ale nie dołuję ciebie :dry:
a my dzis jedziemy na zakupy do domu i jutro jedziemy na urodziny do mojego wujka :tak: musimy kupic prezent :tak:
 
reklama
Aga u mnie też zima:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
My dziś do lekarza idziemy, tak troszkę profilaktycznie, mała ma kaszel i katar ale bez gorączki, dziwne. Zbliża się weekend i będzie kiepsko z lekarzem tylko szpital zostanie. Na dodatek mamy gości, moe dziecko zawsze chore na gości:-p
Nutka zarzuć słoneczkiem do nas:rofl2:
 
Do góry